BLAHA: LUČANSKÝ BOL NA REMIŠOVEJ ZOZNAME ĽUDÍ, KTORÝCH TREBA ZLIKVIDOVAŤ

Ľuboš Blaha, podpredseda Smeru-SD: Milí priatelia, zabili hrdinu. Zabili otca rodiny. Zabili dobrého človeka. Neviem, ako vy, ale ja zajtra idem zapáliť sviečku do Martina. O 14.00 na Národný cintorín.

Foto Facebook Milana Lučanského
Dátum 30.12.2021

Podpredseda Ľuboš Blaha v statuse na Facebooku spomína na generála Milana Lučanského, od ktorého smrti uplynul jeden rok.

Príspevok uverejnil Blaha 30. decembra 2021:

Hrdinom ako Milan Lučanský by iné štáty stavali pomníky. Bojoval s hrubokrkou mafiou a vyhral. Vďaka nemu dnes moje deti žijú v bezpečnejšej krajine. Vďaka generálovi.
1. Namiesto fanfár dostal od vlády väzbu, samovylupnutie oka a smrť. Presne pred rokom ho "zasamovraždili" - prípad dodnes nie je vyšetrený.
2. Zhrňme si to. Milan Lučanský bol na slávnom Remišovej zozname ľudí, ktorých treba zlikvidovať. Remišová mu prečiarkla tvár a vyslala signál, kto má byť odpravený.

ČÍTAJTE TIEŽ: REMIŠOVEJ LIKVIDAČNÉ PEXESO

3. Partia okolo Matoviča a Lipšica spustila hon na generála. Tódová si naňho vmýšľala špinu v Denníku N, Lipšicovi klienti ho udávali z úplných nezmyslov.
4. Lipšicovi ľudia na polícii zabrali. Čurillovci strčili generála do väzby. Matovič písal oslavné statusy - vraj je to zázrak a vraj si to máme užívať. Vedel, čo príde. Vrah si to užíval.
5. Prokurátor Kysel žiadal útekovú väzbu. Vraj generál môže utiecť do USA. Ten generál, ktorý sa dobrovoľne vrátil z Chorvátska. Ten generál, ktorý v USA už dávno nemal žiadnu nehnuteľnosť - špeciálny prokurátor Kysel bohapusto klamal.

6. Sudkyňa Záleská poslala Milana Lučanského do väzby. To je tá istá sudkyňa, ktorá neskôr "popraví" Dušana Kováčika a ani len nepripustí jeho obhajobu. Tódovej kamarátka... Ich človek.
7. Strčili ho do väzby do Prešova, čo najďalej od domova. Krátko na to sa na cele "potkol o papuču". Tak nešťastne, že si samovylupol oko. Toto je oficiálna verzia. Je niekto na Slovensku, kto tomuto verí?
8. Operovali ho v Ružomberku - v nemocnici, ktorú mal pod kontrolou Naď, Lengvarský a Lipšicovi ľudia. Nie v Prešove, ale v ďalekom Ružomberku. Aké náhody. Prevrátili ho z vozíka a ďalej mučili.
9. Zahladzovali sa stopy. A pripravoval sa posledný útok. Sťahovala sa slučka. Prokurátor Kysel nedovolil Milanovi Lučanskému akýkoľvek kontakt s rodinou. Báli sa, že prehovorí.

10. Generál nemohol dostať ani list od svojej dcérky. Surovosť a krutosť, ktorá sa nedá vysvetliť. Keď sme to neskôr čítali, do očí sa tisli slzy. Toto sa dialo na Slovensku v 21. storočí.
11. Keď som sa na to Kysela na verejnom vypočutí pýtal, videl som v jeho očiach radosť - vedeli, že ho mučia a užívali si to. Tak ako Matovič kázal. Nerobili žiadne úkony - len mučili.
12. Milana Lučanského záhadne premiestňovali z cely na celu. Neskôr tvrdili, že mal samovražedné sklony - a preto ho dali na samotku s dvojposchodovou posteľou... No jasné. Vytvárali si alibi.
13. A potom generál zomrel. Vymysleli si samovraždu. Tepláková bunda. Ležmo. Za pár minútiek. Kto tomu verí? Milan Lučanský príliš veľa vedel. A potrebovali sa ho zbaviť.
14. V každej inej krajine by okamžite odstúpila ministerka spravodlivosti. Zomrel hrdina. V jej väzení.

15. No Kolíková sa arogantne vysmievala Slovákom a sypala soľ do rán rodine - v stupídnej šou v televízii zakrákala, že vraj Lučanský nebol hrdina ako Kuciak.
16. Čurillovci jeho smrť oslavovali. Tí istí čurillovci, ktorých zastupuje Lipšicov človek a bývalý poradca Čaputovej Kubina. Tí istí čurillovci, ktorí sú obvinení zo systému narafičených mafiánskych udaní - a otvorene sa ich zastáva prezidentka Čaputová.
17. Pamätáte, ako 17. novembra na proteste stála družka udavača Mikulca? Išlo o zosnulého mafiána Martina Mikulca, ktorý bol v spojení s čurillovcami.

18. Stála tam spolu s dcérou. S transparentom "Mafia zabila môjho muža!" A pod tým "My sme Čurillove obete". Tá pani už nežije. Pred pár dňami ju zavraždili. To len tak mimochodom.
19. Zomrel aj hlavný udavač v prípade Milana Lučanského. František Böhm. Jeden z čurillovcov mu "omylom" nechal doma arzenál zbraní a on sa zabil. Tie náhodičky. Zomrel človek, ktorý si to celé vymyslel - už viac nepovie pravdu.
20. Pravda je, že Milan Lučanský nikdy neurobil nič zlé. Lipšicovi a Kubinovi klienti si naňho vymysleli špinu a potom bol vo väzbe odpravený. A odvtedy Matovičova mafia iba zahladzuje stopy.

Milí priatelia,
zabili hrdinu. Zabili otca rodiny. Zabili dobrého človeka. Neviem, ako vy, ale ja zajtra idem zapáliť sviečku do Martina. O 14.00 na Národný cintorín.
Nech horí a pripomína, že spravodlivosť zvíťazí.
Mnohí, ktorí nemôžu ísť do Martina, zapália o 14.00 sviečku na policajných staniciach vo svojom meste. Či doma na balkóne. Sviečku za Milana Lučanského.
Milan Lučanský zničil mafiu, ktorá pustošila Slovensko. My zničíme mafiu, ktorá zobrala život jemu. To sľubujeme.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.