BLAHA: NAMIESTO ĽUDÍ OČKUJEME MORČATÁ, MIESTO MINISTRA DOSTANE KLAUN

Ľuboš Blaha: Nevedie sa otvorená diskusia o krvných zrazeninách kvôli AstraZenece, namiesto toho sa kritizuje kvalitný Sputnik. Namiesto liečby ivermektínom nechávame ľudí umierať v rekordných počtoch.

Foto tasr/martin Baumann
Dátum 31.03.2021

Poslnec a podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha sa v spravodajskej televízii TA3 vyjadril k bývalému premiérovi Igorovi Matovičovi a jeho submisívnemu nástupcovi Eduardovi Hegerovi. "Namiesto toho, aby sme ministerstvá zverili do rúk odborníkom, na post ministra financií posielame klauna. Namiesto ľudí očkujeme morčatá. Namiesto otvorenej diskusie o krvných zrazeninách kvôli AstraZenece hejtujeme kvalitný Sputnik. Namiesto liečby ivermektínom nechávame ľudí umierať v rekordných počtoch. Namiesto štátnej pomoci živnostníkom a zamestnancom to dávame na Afričanov a kašleme na ľudí," napísal Blaha na svojom Facebooku. Krátky zostrih z relácie nájdete vo videu.

VIDEO ↓↓↓

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.