BLAHA: NAMIESTO TOHO, ABY ĽUDÍ LIEČILI, VRACAJÚ NÁS DO ČIAS, KEĎ SA UPAĽOVALI BOSORKY

Ľuboš Blaha: Ale dobrou správou je, že vláda konečne našla riešenie na Covid. Minister Krajniak sa nechal inšpirovať rokom 1710, kedy vraj v Trnave porazili mor modlitbou v kostole. A tak chce uprostred pandémie otvárať kostoly.

Foto TASR
Dátum 22.02.2021

Príspevok uverejnil Ľuboš Blaha dňa 22. februára 2021 na Facebooku:

Takéto parádne listy nám chodia na Smer

1. Ľudia nám spontánne posielajú podpísané petičné hárky za referendum, mňa dnes čakal jeden z Plaveckého Štvrtku, Erik Kaliňák v piatok prevzal od chalaniska rovno 1300 podpisov, hárky pribúdajú, Slovensko sa dvíha. Ďakujeme, spoločne Matoviča porazíme!

2. Medzitým Matovič píše statusy "do Nebíčka", v ktorých Jána Kuciaka oslovuje "zasran". Ten si ten svoj fekálny slovník nevie odpustiť ani pri pietnych chvíľach.

3. Myslím, že keby to šlo, z Nebíčka by mu odkázali, nech sa prace a nech sa nepriživuje na smrti človeka. Sám môže za tisíce ľudí - nech radšej píše do Nebíčka im a nech prosí o odpustenie.


4. Ale dobrou správou je, že vláda konečne našla riešenie na Covid. Minister Krajniak sa nechal inšpirovať rokom 1710, kedy vraj v Trnave porazili mor modlitbou v kostole. A tak chce uprostred pandémie otvárať kostoly.

5. Namiesto toho, aby liečili ľudí a zaobstarali Ivermektín, oni nás chcú vrátiť do čias, keď sa tu ešte upaľovali bosorky - gratulujeme.

6. Možno by sme mohli skúsiť aj púšťanie žilou. MUDr. Krajniak potvrdí, že v roku 1326 to pri jednom pacientovi náramne dobre zabralo, určite tým porazíme aj Covid.

7. Ako spieva Lucie, středověk neskončil, středověk trvá.

8. Referendum... Zachráň nás, zachráň Slovensko!Už nech je to tu... Už nech sa prebudíme z tejto stredovekej nočnej mory.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.