BLAHA: ODMIETAME SPOLOČNOSŤ, KDE ROBIA Z ĽUDÍ DEZOLÁTOV A ODOPIERAJÚ IM ĽUDSKÉ PRÁVA

Ľuboš Blaha: Robert Fico to dnes povedal za nás všetkých: "Nevnucujte mi vakcínu, vy si ju pokojne pichnite aj do zadku, ja sa zaočkovať nedám." Amen.

Foto SITA/JANA BIROŠOVÁ
Dátum 26.09.2021

Sľubovali, že očkovanie nikdy nebude povinné. Vysmievali sa nám, že strašíme. Že šírime
dezinformácie... A dnes sa ukazuje, že všetko smeruje k povinnému očkovaniu. Včerajšie "konšpirácie" sa stávajú dnešnými pravdami. Ako vždy.

1. Pozrite sa, čo sa deje v USA, vo Francúzsku či v Taliansku. Neoliberálne vlády prikázali ľuďom zaočkovať sa, lebo inak prídu o prácu. 25 miliónov amerických robotníkov takto príde o obživu.

2. V Texase už na niektorých miestach kolabuje zdravotníctvo, pretože chýbajú zdravotné sestry. Odmietli sa dať zaočkovať a radšej dali výpoveď.

3. Búria sa americkí guvernéri, búria sa odbory. Dokonca aj tamojší guvernéri, ktorí obhajujú očkovanie, tvrdia, že povinná vakcinácia iba rozdeľuje a rozvracia spoločnosť. Kričia: Educate, don´t mandate!

4. V Británii myšlienku povinného očkovania zavrhli. Odmietli aj tzv. covid-pasy, pretože sa boja, že by sa tým posilnil tzv. bio-security state. Boja sa, že by pandemický štát kompletne požral ľudské práva a slobodu.

5. Obaja hlavní kandidáti na nového nemeckého kancelára, Olaf Scholz z SPD aj Armin Laschet z CDU, odmietli myšlienku povinného očkovania, vrátane zdravotníckych pracovníkov... Oni tam zažili nacizmus, oni vedia, že to nechcú späť.

6. V celom svete prebieha najväčší politický súboj našich čias. Na jednej strane sú bojovníci za slobodu, na druhej tí, pre ktorých sloboda nič neznamená. Nie ste pre nich slobodný človek, vy ste vlastníctvo fašistického štátu a ten si s vašim telom môže robiť, čo chce.

7. Iróniou je, že najhlučnejší vakcinátori sú tí, čo si hovoria "liberáli" a teda tí, čo by mali rozumieť slovu "sloboda". Ale jediné, čo týchto liberálov zaujíma, sú miliardové zisky farmafiriem. Nedokážu tolerovať iný názor - slobodu máš iba vtedy, keď s nimi súhlasíš.


8. U nás si dokonca presadili do návrhu školského zákona, že na školách budú zdravotníci, čo je samo osebe fajn. Ale viete, čo si tam tí šialenci napísali? Že oni budú môcť vykonať zdravotnícke úkony na vašich deťoch aj bez súhlasu rodiča - vraj stačí súhlas školy.

9. Jedného dňa sa vám domov dieťa vráti zaočkované a vy s tým nebudete môcť nič urobiť. Takto si to vymysleli naši fantastickí farma-liberáli. Ak to okamžite sami nestiahnu, máme v Smere pripravený pozmeňovací návrh, ktorým túto podlosť zo zákona odstránime.

10. Očkovací fašizmus sa rozlieza po celom svete. Oháňajú sa vedou, ale odmietajú základ každého vedeckého pokroku - odmietajú kritickú diskusiu. Odmietajú skepsu. Odmietajú pripustiť negatívne vedľajšie účinky.

11. A preto už dávno nie sú vedou. Sú čírou propagandou. Ale čo čakáte od obrovských farmaceutických molochov, ktorým nikdy nešlo o zdravie, ale len o zisk. A čo čakáte od médií, ktoré tieto kapitalistické molochy korumpujú?

12. V celom svete je pandémia na ústupe, vrátane Afriky či Ázie, kde sú zaočkované len úplne minimálne počty ľudí. Zato v preočkovanom Izraeli to rekordne rastie - ups, pfizeristom zase raz niečo nevyšlo.

13. Prečo práve teraz potrebuje niekto búšiť do povinného očkovania? Prečo práve teraz terorizujú ľudí covid-pasmi? Pretože nás chcú zotročiť. Toto už dávno nie je o zdraví - chcú nám zobrať našu slobodu a covid je pre nich len zámienkou.

14. V celom svete sa však dvíha odpor. Rastie hnutie, ktoré zahŕňa ľavičiarov aj pravičiarov, červených, zelených aj oranžových. To, čo toto hnutie spája, je to, že odmietame, aby štát a korporácie vlastnili naše telá. Chceme - slobodu.

15. Odmietame pandemický fašizmus, odmietame diskrimináciu, odmietame biologický štát. Odmietame tzv. dvojtretinovú spoločnosť, v ktorej časť spoločnosti zdegradujeme na dezolátov a odoprieme im ľudské práva.

Milí priatelia, nebojte sa, nie sme v tom sami. Toto hnutie odporu rastie po celom svete. Nemáme za sebou miliardy dolárov, ale miliardy argumentov. Klamali, že nebudú nasilu očkovať, klamali, že nebudú očkovať deti, klamali, že vakcíny prinesú spásu, klamali celé mesiace. Už im nikto neverí.
Robert Fico im to dnes povedal za nás všetkých, keď moderátorovi Makarovi odkázal:
"Nevnucujte mi vakcínu, vy si ju pokojne pichnite aj do zadku, ja sa zaočkovať nedám." Amen.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.