BLAHA: ÓDOR ŠESŤ MESIACOV LEŽAL NA ÚRADE VLÁDY AKO LENIVÁ VOŠ

Ľuboš Blaha, podpredseda Smeru-SSD: Michal Šimečka sa pýšil tým, že nepodporil 13. dôchodky. Pýšil sa tým, že kope do Slovenska v Bruseli a lobuje za to, aby nám zobrali eurofondy. A ešte tam aj promoval Ódora, ktorý šesť mesiacov ležal na úrade vlády ako lenivá voš a jeho vinou Slovensko nečerpalo európske peniaze.

Foto SITA/MILAN ILLÍK
Dátum 21.04.2024

Rusofób Dírer dnes na TA3 zase exceloval – prečo nedajú nedeľnú debatu Bielikovi či Královi a držia tam tohto šaška? V svojom ideologickom okienku za všetko zlo na Slovensku obvinil ruskú ambasádu. On musí vidieť Putina aj pod posteľou, keď ide spať. Ten chlapec má také mindráky z Rusov, že v tom musí byť nejaká trauma z minulosti. Určite mu dal kopačky nejaký Sergej a teraz si vybíja zlosť.

Vážený pán Dírer, je pre mňa cťou, že mám s ruským veľvyslancom korektné vzťahy a ohradzujem sa voči vašim trápnym útokom voči ruskej ambasáde a ruskému národu. Rusi si vážia tých, ktorí nezabúdajú na ich obetu v druhej svetovej vojne. A preto vždy odmietali fašistov, tých historických aj progresívnych. Takými ako Dírer pohŕdajú, rovnako ako väčšina Slovákov. A to, že vás vytáčajú svojimi statusmi, je dobrá správa pre celé Slovensko - niet nad reklamu v televízii.

V TA3 si však ešte väčšiu hanbu ako Dírer urobil Šimečka, ktorý to dával na veľkotonážneho neoliberála. Pýšil sa tým, že nepodporil 13. dôchodky. Pýšil sa tým, že kope do Slovenska v Bruseli a lobuje za to, aby nám zobrali eurofondy. A ešte tam aj promoval Ódora, ktorý šesť mesiacov ležal na úrade vlády ako lenivá voš a jeho vinou Slovensko nečerpalo európske peniaze.

A keď mu chcel Matúš Šutaj Eštok oponovať, tak Matúšovi stišovali zvuk. Prepáčte, ale v polke som to vypol. Ten Šimečka je úplný ťuťmák, to sa nedá pozerať. Rýchlo si zvolal stranícky zjazd, aby ho bez protikandidáta potvrdili v pozícii predsedu PS, lebo sa bojí Korčoka.

Sponzori sú už nervózni a tak sa chcel zabetónovať. Aj tak ho čoskoro odpália, veď je smiešny. Už sa zbiehajú slinky Čaputovej aj Korčokovi, to nedáš, Michal - a tá kaníkovčina voči dôchodcom ti určite nepomôže. Ja si nedeľu slniečkarmi kaziť nebudem.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.