BLAHA: PODÁVAME TRESTNÉ OZNÁMENIE NA MATOVIČOVCOV!

Ľuboš Blaha, podpredseda Smeru-SD: Voči Robertovi Ficovi ako lídrovi opozície bol spáchaný trestný čin a tento zločin spáchal štát. Za toto v demokraciách padajú celé vlády.

Foto SITA/Úrad vlády SR
Dátum 03.11.2021

Podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha na Facebooku 3. novembra 2021 uverejnil status:

Podávame trestné oznámenie za zneužitie právomocí verejného činiteľa. Toto Matovičovi, Lipšicovi ani liberálnym médiám len-tak neprejde, prerátali sa, chlapci.

1. Voči Robertovi Ficovi ako lídrovi opozície bol spáchaný trestný čin a tento zločin spáchal štát. Za toto v demokraciách padajú celé vlády. Spomeňte si na Nixona.

2. No u nás nič. U nás sa tvárime, že polícia je mentálne retardovaná a videla tam nejakých jeleňov a pytliakov. A prezidentka sa zmohla na to, že si prezliekla garderóbu, odletela do Glasgowa a tam si robí fotečky s Charlesom.

3. Médiá, do ktorých Matovič leje milióny, zamorili verejný priestor bulvárom z chaty a poslušne prekrývajú vládne zlodejiny u Krajniaka, Sulíkov ranč, zdražovanie aj konflikt záujmov v prípade Čaputovej a jej módneho návrhára Hanečku.

4. Konkrétni novinári už dávno mali byť vypočutí. Hovorím o redakciách Denníka N a Aktualít. Podieľajú sa na páchaní trestného činu. Prečo už dávno nevysvetľujú úniky zo spisu polícii? Prečo už nesedia na výsluchu?

5. Všetci vieme o prepojeniach šéfredaktora Bárdyho a vyšetrovateľa Juhása, veď Juhás si podľa všetkého Bárdyho pustil k sebe domov. Bárdy má na polícii svoju vlastnú manželku. Ako hovorkyňu. Odkiaľ asi tak idú úniky? Toto políciu nezaujíma?

6. O prepojeniach Denníka N s Lipšicom ani netreba znovu hovoriť - Tódová sa správa ako Lipšicova mončiči na gumičke. A nebol to náhodou Lipšic, ktorý tu robil starú mamu Čurillovcom? Tých Čurillovcov, ktorí pichli odpočúvanie do svojho spisu?

7. Ako to, že už všetci nesedia na polícii? Ako to, že už nie sú vypočúvaní? Ako to, že tu nepoletujú kukláči? Milana Lučanského strčili do väzby, stačili klamstvá nastrčených udavačov. Prečo ten dvojaký meter?

8. Vyhovárať sa na jeleňov a diviakov, to je výsmech inteligencii Slovákov. Toto im už nezožerie ani liberálna kaviareň, už čítam aj v Postoji či na Pravde, že prekročili všetky čiary.

9. Okamžite musí prísť stopka. Kto toto spáchal, neublížil len opozícii. Toto nebol iba atentát na Smer, toto je atentát na demokraciu ako takú. A ak v tom majú prsty štátne zložky a médiá, musí platiť - padni komu padni.

10. Naše trestné oznámenie sa týka najzávažnejších trestných činov. Na Slovensku sa s najväčšou pravdepodobnosťou vytvorila organizovaná zločinecká skupina, do ktorej patria špičky vlády, polície a prokuratúry, ako aj konkrétne médiá.

11. Sadzby odňatia slobody sa v prípade organizovanej zločineckej skupiny pohybujú v desiatkach rokov. A áno, podozriví sú nielen malé ryby ako Juhás či Čurillovci, alebo mediálne spojky ako Bárdy či Kostelný, ale aj vládne špičky, vrátane Matoviča a Lipšica.

12. Nie, toto nie je Gorila Dva. Laco Kamenický má pravdu: toto je "Jeleň Jedna". Toto je kauza, na ktorú sa bude spomínať ako na slovenský Watergate - skôr či neskôr sa vinníci nájdu a budú potrestaní.

13. Oni si zvykli, že proti Smeru je všetko dovolené. Takto kedysi začínal aj nacizmus. Najskôr dehumanizovali Židov, Slovanov, komunistov, odborárov - a potom bežní Nemci odrazu považovali za normálne, že nacisti opozíciu posielali do koncentrákov.

14. Matovič dnes robí to isté. Spoločne s Denníkom N, Aktualitami a Smečkom. Vymysleli si, že Smer je "mafia" a voči "mafii" je všetko dovolené - odpočúvať, kriminalizovať, možno aj zabiť. Rozbesnené kaviarne im tlieskajú a ani nevedia, ako sami ničia právny štát.

15. Tvária sa ako stelesnenie demokracie a pritom sa správajú ako pohrobkovia Hitlera. A čo je strašné, kryje ich ešte aj hlava štátu - Čaputová to dáva na ich dobre platenú hovorkyňu a cestuje si po svete ako Willy Fog.

Nie, naše trestné oznámenie nezametú pod koberec. Skôr či neskôr sa ich zločiny vyšetria. Ako povedal Robert Fico - budeme sa biť. Nás nezničia. A nezničia ani Slovensko. Ideme do protiútoku, priatelia - a zvíťazíme!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.