BLAHA: PRED ROKOM KRIČALI, ŽE SMER-SD JE MŔTVY, DNES MÁME 18 PERCENT!

Ľuboš Blaha: Dnes má Smer trojnásobné čísla a spolu s Hlasom by mal skoro tie isté percentá, aké dosiahol Robert Fico v roku 2012. Matovič je na hranici zvoliteľnosti a celá koalícia padá ku dnu. A tu nejde iba o prieskumy. Vidíme to všade. 

Foto FACEBOOK/ROBERT FICO
Dátum 24.10.2021

Podľa najnovšieho prieskumu má SMER-SD už takmer 18%. V Denníku N skáču hromadne z okna a Tódová s roztrasenými rukami zapíja už šiesty lexaurín.

1. Ľudia vidia, že jediný, kto Slovensko môže zachrániť od chaosu a primitivizmu, čo sem dovliekol Matovič so Sulíkom, je Robert Fico.

2. Je v tom kus zadosťučinenia. Nikto si neprešiel takým nechutným mediálnym lynčom ako Robert Fico. Pred rokom nás všetci odpisovali, namerali nám nejakých 6%, vyvreskovali, že Smer je mŕtvy.

3. Dnes má Smer trojnásobné čísla a spolu s Hlasom by mal skoro tie isté percentá, aké dosiahol Robert Fico v roku 2012. Matovič je na hranici zvoliteľnosti a celá koalícia padá ku dnu.

4. A tu nejde iba o prieskumy. Vidíme to všade. Prešiel som si v lete celé Slovensko, plné sály, v ľuďoch obrovský hnev proti vláde. Cítili sme úžasnú podporu, za ktorú zo srdca ďakujeme!

5. V Košiciach sme zaplnili námestie, v Rimavskej Sobote mávalo čapicami 5 tisíc ľudí... Kde sa pohnete, ľudia volajú po návrate do normálu - chcú predčasné voľby, chcú naspäť Roberta Fica.

6. Čím dlhšie budú túto agóniu Matovičovci predlžovať, tým viac budeme rásť. Nesú plnú zodpovednosť za vlnu zdražovania, za nezvládnutie pandémie, za všeobecný rozvrat.

7. A to si predstavte, akú podporu by sme mali, keby nemali na svojej strane korporátne médiá. Rok a pol sú pri moci a médiá ďalej kopú iba do opozície, do Smeru, do Fica a do Blahu.

8. Dnes som sa o sebe v jednom médiu dozvedel, že som "handra", v druhom, že som "propagandistická mašinéria", potom som bol "antivaxer" a tuná v Pluske som "Divoký Blaha"... Musia z nás mať nervy v kýbli. Skvele sa bavím..

9. Ale predstavte si, keby to bolo naopak. Predstavte si, že by sme vládli a že by za nás došlo k lúpeži 24 miliónov, ktoré štát poslal do schránkových firiem. V čase, keď ľudia končili na dlažbe kvôli Covidu a štát na nich kašľal.

10. Okamžite by tu boli bombastické titulky, že Fico posielal peniaze do schránok. Myslíte, že by niekoho zaujímali trápne výhovorky, že za to môžu nejakí úradníci? Trhali by nás na kusy.

11. A predstavte si, že by prezident Gašparovič v živom prípade verejne vyjadril podporu obvineným vyšetrovateľom, ktorí sú spájaní s vládnymi čistkami a systémom mafiánskych udavačov. Už by kričali, že je to vlastizrada!

12. Alebo si predstavte, že by sa blížilo rekordné zdražovanie energií a ľudia by nedostali žiadnu pomoc, lebo by sa vo Ficovej vláde hádal minister hospodárstva s ministrom financií. Vlastne - to sa ani nedá predstaviť. Robert Fico by do sekundy s oboma ministrami vyrazil dvere.

13. Predstavte si, že by sme sa za našej vlády vyhrážali opozícii, že ju budeme zatvárať. A že by nám vo väzbe zomrel ich policajný prezident.

14. A že by sme si čela polície dosadili svojho buldoga a ten by vyvreskoval, ako dnes Hamran, že treba zrušiť inšpekciu, aby "našich chlapcov" nemohol nikto kontrolovať. To by bolo kriku!

15. Liberálne médiá aj prezidentka Čaputová kryjú túto vládu a Robert Fico má pravdu - za nitky ťahajú z Washingtonu a New Yorku. V 2018 sa nás potrebovali zbaviť a tak zorganizovali Majdan - a dnes si svojich majdanistov chránia vo vláde.

Ľudia už vedia, aká je pravda. Smer má 18 percent a ešte porastie. Už vám nepomôže ani Amerika, slniečka. Rútite sa plnou parou vpred - na smetisko dejín. Papa

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.