BLAHA: SLOVENSKÝ MAINSTREAM ŠÍRI HOAXY

Ľuboš Blaha: Vraj je zlé, ak ruskí policajti zatýkajú demonštrujúcich na nepovolených demonštráciách. Ale keď Matovič posielal na Slovákov vodné delá, tak to prekážalo - médiá burácali.

Foto sita
Dátum 23.01.2021

Vyčítajú nám, že šírime hoaxy a nevedia dokázať jediný. Ale oni šíria hoaxy každý deň. Slovenské oligarchické médiá ako SME či Denník N. Len zopár príkladov za posledné dni: 

1. Vraj ruský prezident Vladimír Putin vlastní nejaký luxusný palác. To je samozrejme nezmysel. Kremeľ to jednoznačne poprel a Putina tam nikto nikdy nevidel. 

2. Ale americké, pardon, naše médiá nepotrebujú dôkazy - keď dôjde pokyn z istej ambasády, tak napíšu, že Putin vlastní aj planétu Saturn. A všetky priľahlé mesiace. Minule ho na jednom z nich odfotili. Hovoril Navaľnyj. 

3. Dnes nás oligarchické médiá zásobujú apokalyptickými správami o tom, že v Rusku zatkli Navaľného. Keď vládna moc robila politické čistky na Slovensku a strčila do najtvrdšej väzby Milana Lučanského, tak tlieskali. A keď záhadne zomrel vo väzbe, ešte doňho štátna propaganda aj kopala. 

4. Ale keď Navaľnyj ukradne 4 milióny eur, tak to pre istotu ani nespomenú a šíria hoax, že ho zatkli kvôli Putinovi. Načo by Putin z politických dôvodov zatváral chlapa, ktorý má vo svojej krajine politický výtlak ako nízkotučné mlieko? 

5. Navaľnyj je obyčajné zlodejisko - to je celé. Zlodejisko, napojené na západné tajné služby. Také zúfalé zlodejisko, že si vymyslelo ešte aj Novičok v spodkoch - úbohé a trápne. Nikoho v Rusku ani na Slovensku nezaujíma - dajte s ním pokoj.

6. Ďalší hoax dnes šíria o masových demonštráciách v Rusku - vraj sa celá krajina trasie od hnevu Navaľného prívržencov. Realita - v 150-miliónovom Rusku sa dnes do ulíc vydala asi tisícka demonštrantov a vytvorila hlúčiky v počte niekoľko desiatok ľudí v niektorých mestách, kde siahajú chápadlá amerických mimovládok.

7. Iba najonakvejší matematici, ktorí sa rýpu v tých najminiatúrnejších číslach, dokážu vyjadriť, koľko percent ruskej populácie dnes bolo v uliciach - nula, celá nula, nula... zívam... nula... To ako toto má byť pre Rusko téma? Nežartujte. 

8. A z tohto trápneho divadielka robia naše médiá ruský opozičný revolučný Armagedon. Hlavne, že keď u nás na 5,5-miliónovom Slovensku demonštrovali desiatky tisíc proti Matovičovi, tak sa tvárili, že sme hŕstka extrémistov, pár stovák, zopár komunistov a fašistov, alebo "opíc".... A tak. Proste - propaganda a hoaxy.

9. A najväčšia pikoška - vraj je zlé, ak ruskí policajti zatýkajú demonštrujúcich na nepovolených demonštráciách. Keď Matovič posielal na Slovákov vodné delá, tak to nevadilo - médiá burácali. Keď dnes policajti stíhajú účastníkov protestu zo 17. novembra, tak v kaviarňach otvárajú šampanské. 

10. Ale keď v Rusku nepovolia demonštrácie, tak to je najväčší zločin proti ľudskosti. Lebo v Rusku nemajú Covid, v Rusku ľudia majú právo demonštrovať pandémia-nepandémia - len tu na Slovensku nie. Aká náhodička. 

11. Od rána do večera šíria len hoaxy a propagandu. Nielen o Rusku, ale aj o Číne. Všimnite si, že pred pár týždňami nás tu zavaľovali správami o tom, ako čínska vláda nechala zmiznúť vlastníka Alibaby Jacka Maa. 

12. Pred pár dňami sa Jack Ma objavil na verejnosti, živý a zdravý. A spravil idiotov z celej západnej propagandy. Hoax o tom, že ho pravdepodobne nechali odstrániť čínske úrady, šírili aj slovenské oligarchické médiá. Hlavne, že nás obviňujú z klamstiev. 

13. Milí priatelia, neverte im ani slovo. Slovenské liberálne médiá šíria lži. Každý boží deň. Hoaxy o Ficovi, hoaxy o Blahovi, hoaxy o Putinovi, hoaxy o všetkých, na koho ukážu na istej ambasáde. 

14. Odkážme im spoločne: dajte svoje liberálne paprče preč od Ruska. Na tie vaše klamstvá tam nikto nie je zvedavý!

15. Vážený pán prezident Putin, želáme veľa úspechov! Držíme palce ruskému národu - našim priateľom!

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.