BLAHA: SVET MÁ PLNÉ ZUBY RUSOFÓBIE

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha: Západ vojnu proti Rusku prehráva. Vojensky, politicky aj morálne. Netreba nič špeciálne robiť, stačí si zobrať pukance a pozerať, ako na Západe prehrávajú vojnoví štváči, ako sa proti nim búria ich vlastné narody, ako neoliberalizmus padá na dno.

Foto SITA/AP
Dátum 24.06.2024

Liberáli v západných mocnostiach sa ocitajú v existenčnej kríze. Toľko šírili nenávisť proti Rusku, až si ich dobehla karma. Dobre im tak. Vo Francúzsku budú o týždeň predčasné voľby. Macronova neoliberálna strana je v prieskumoch až na treťom mieste. Súboj o víťazstvo zvedú Le Penovej nacionalisti a Mélenchonovi ľavicoví antiglobalisti. Liberáli skončia na smetisku dejín. Gratulujem. V USA detto. Je čoraz pravdepodobnejšie, že Trump porazí Bidena. Toho teraz najnovšie obvinil izraelský mäsiar Netanjahu, že mu stopol dodávky zbraní.

A Biden sa okamžite vyviňuje, že to nie je pravda - on predsa ďalej poslušne posiela bomby a zbrane, aby mohol Izrael masakrovať deti a ženy v Gaze. Písali o tom v Economiste. Žiaden príčetný ľavičiar už Bidenovi fandiť nemôže. Toto je hanba na sto rokov. Demokratickú stranu by mali rozpustiť ako vojnových zločincov. V Nemecku dostala v eurovoľbách preplesk vládnuca SPD - pretože prestala byť stranou pracujúcich ľudí a mieru a stala sa stranou mestských slniečkarov, rusofóbie a vojny. Budíček, súdruhovia. Takto je to všade. Západ sa ocitá v ťažkej kríze. Ukrajinci bombardujú na Kryme ženy a deti - západnými zbraňami. V odbornej literatúre sa tomu hovorí - vražda. A nikto nič.

Medzitým ruský prezident Vladimír Putin navštívil KĽDR a Vietnam. Upevňuje vzťahy s Čínou. Ďalej spolupracuje s Indiou. Počas západnej akože-mierovej frašky v Ženeve kľúčové nezávislé mocnosti nepodpísali záverečné protiruské komuniké. Vrátane Brazílie, Mexika, Indonézie či Juhoafrickej republiky. Pre Západ je to totálny fail. A ja nadšene tlieskam. Svet už má rusofóbie plné zuby. Povedzme si to na rovinu: Západ vojnu proti Rusku prehráva. Vojensky, politicky aj morálne. Netreba nič špeciálne robiť, stačí si zobrať pukance a pozerať, ako na Západe prehrávajú vojnoví štváči, ako sa proti nim búria ich vlastné narody, ako neoliberalizmus padá na dno. Konečne.

Celý svet sa obracia proti slniečkarskemu Západu. Od Jakarty až po Caracas. Rusi nikdy tieto národy neponižovali, Západniari áno. A oni vedia. Dobre vedia. Už to bude trvať iba niekoľko týždňov až mesiacov a celý globalistický projekt progresívneho liberalizmu skončí. Soros skončí ako totálny lúzer. Bye-bye, George. Slovensko je na správnej strane dejín. Je na strane mieru, vlastenectva a sociálnej spravodlivosti. Už len aby sa vrátil premiér Robert Fico - všetci na to netrpezlivo čakám.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.