BLAHA: ŽALOSTNÉ KVÍLENIE LIBERÁLNYCH MÉDIÍ POKRAČUJE

Ľuboš Blaha: Šíria všetky americké konšpirácie, počnúc tou o zbraniach hromadného ničenia v Iraku až po tú aktuálne najzábavenejšiu, že Sputnik je ruská "zbraň", ktorá povraždí naše nevinné slovenské morčatá.

Foto SITA
Dátum 21.04.2021

Žalostné kvílenie liberálnych médií pokračuje. Včera vyčítali Ľubošovi Blahovi, že má väčšiu sledovanosť ako Korčok, dnes útočia na Roberta Fica, že chodí dávať rozhovory do alternatívnych médií.

1. Najnovšie sa žiarlivým výpadom proti konkurenčným médiám zaskvel Peter Bárdy, šéfredaktor Aktualít. Hnusné je najmä to, ako sa snaží zhadzovať inteligentných a čestných ľudí, ktorí sa rozhodli čítať niečo iné ako korporátne liberálne plátky.

2. Ľudí označuje za "plochozemšťanov", za "absolventov vysokej školy života", zákonite musia veriť "židovských sprisahaniam", všetci sú to konšpirátori a tak.

3. No jasné - konšpirátori. To hovorí chlapík, čo verí, že dvaja ruskí mužíci sú zodpovední za všetky katastrofy v 21.storočí, v liberálnej kaviarni sa už šíri zaručená informácia, že majú na svedomí aj teroristický útok na Dvojičky v roku 2001.

4. Vysmievajú sa z iných, že sú konšpirátori, ale sami tu roky šírili uletenú konšpiráciu o tom, že Jána Kuciaka nechala zabiť talianska mafia napojená na úrad vlády.

5. Keď bol na Ukrajine majdan, tak tu vrieskali, že ruskí zelení mužíci obsadia celú Európu. Prešlo sedem rok a nič. Jediní Rusi, ktorí sem hromadne prišli, boli Alexandrovci.


6. Šíria všetky americké konšpirácie, počnúc tou o zbraniach hromadného ničenia v Iraku až po tú aktuálne najzábavenejšiu, že Sputnik je ruská "zbraň", ktorá povraždí naše nevinné slovenské morčatá.

7. Keby sa ich milovaný Navaľnyj v ruskej väznici potkol o papuču a "samovylupol" si oko, tak by tu kričali o kozmickej nespravodlivosti, ale keď sa to isté stane Milanovi Lučanskému v Kolíkovej väznici, tak sa na tom náramne zabávajú.

8. Už ich nikto normálny nečíta, len hŕstka pubertálnych sfanatizovaných liberálov, čo v živote nedržali v ruke jedinú knihu, ale myslia si, že štýlový šálik a intelektuálske brýlky s tučnými rámikmi nahradia deficity vo vzdelaní. Vid - Lucia Nichoslonová.

9. Ľudia začali čítať alternatívu preto, lebo majú plné zuby liberálnych konšpirácií a jednostrannej protiruskej propagandy. Darmo teraz závidia, darmo teraz vyplakávajú.

10. Ale vysmievať sa z ľudí a nadávať im do "plochozemšťanov", a to len preto, že dávajú šancu aj alternatívnym názorom, to dokáže iba sploštená stredoveká myseľ, ktorá natoľko uverila vo vlastnú liberálnu ideológiu, že všetkých ostatných nenávidí a zhadzuje.

11. Vážený pán Bárdy, prosím, nevysmievajte sa ľuďom za vzdelanie či iné názory. Vy sám nie ste žiaden profesor filozofie, ste tuctový absolvent žurnalistiky, pracoval ste v Žilinskom večerníku, nič ste v živote nedokázal... To vy sa idete vysmievať tvrdo pracujúcim Slovákom?

12. Vy chcete znevažovať Roberta Fica za to, že chodí do všetkých médií, kam ho zavolajú? Prečo by mal kádrovať? Ak dával rozhovory neoliberálnym extrémistom z oligarchického Denníka N, prečo by ich nedával médiám, v ktorých je priestor aj pre alternatívne názory?

13. Prestaňte sa vyvyšovať, drahí liberáli. Nemáte na to ani vzdelanie, ani patent na pravdu. Ak tu je niekto konšpirátor, ste to vy. Jediné, čo dokážete, je šíriť nenávisť - voči Ficovi, voči Blahovi, voči Rusku.

14. A už na vás nikto nie je zvedavý, ste len malá uplakaná sekta, ktorá nevyvoláva rešpekt, ale súcit.

15. My v Smere si Slovákov na rozdiel od vás vážime - to je to, čo vy nedokážete. A preto vami Slovensko opovrhuje. My budeme chodiť aj do "alternatívy", budeme chodiť medzi ľudí - o tom je ľavica. O ľuďoch.

Pekný deň, priatelia, mimochodom, už sa došlo na to, že výbuch vo Vrběticích nastražil sám Putin, alebo ešte nie?

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.