BLAHA: ZNIŽOVANIE DÔCHODKOV KOMUNISTOM JE ŽIVOČÍŠNA POMSTA

Podpredseda Smer-SD Ľuboš Blaha: Z Dubčeka urobili eštebáka, z radových policajtov robia zločincov, berú dôchodky nevinným ľuďom...Frau Kolíková von Mauthausen ma chce zavrieť na 10 rokov, už si k tomu pripravujú aj Lex Blaha. Máš iný názor, treba ti zobrať slobodu a dôchodok - takto to robia veľkí "demokrati".

Foto SITA/JANA BIROŠOVÁ
Dátum 02.12.2021

Ľuboš Blaha uviedol vo videu na sociálnej sieti, že na Ústavný súd odniesli podanie z dielne Smeru na zákon z dielne komunistov, ktorí trestá tých, ktorí nemali nič s politikou spoločné. Najtrápnejšie je podľa neho to, že Čaputová s Hegerom oplakávali Dubčeka. Hovorí, že liberáli by z neho spravili eštebáka. Blaha hovorí, že ide o živočíšnu pomstu a útok na seniorov na Slovensku. Podpredseda Smer-SD hovorí, že vláda kope do generácie našich starých mám a otcom. 

"Tak, ako sme v lete sľúbili, napadli sme na ústavnom súde zákon o odoberaní dôchodkov komunistom. Tento absurdný pravicový zákon trestá každého, kto pracoval na ústrednom výbore komunistickej strany, vrátane mzdárok a vrátnikov, ktorí nemali s politikou nič spoločné. Uplatňuje sa princíp kolektívnej viny, podľa ktorého bol každý policajt v určitých zložkách eštébák, dokonca aj strážnik atómovej elektrárne," vyhlásil Blaha na sociálnej sieti.

Príspevok s videom uverejnil na svojom Facebooku podpredseda strany  Smer-SDĽuboš Blaha 1. decembra 2021:

"Pred chvíľou sme na Ústavný súd odniesli ďalšie podanie z dielne Smeru. Z Dubčeka urobili eštebáka, z radových policajtov robia zločincov, berú dôchodky nevinným ľuďom... Nič primitívnejšie ako táto vláda neexistuje... Čo myslíte, zmažú mi aj toto video? Frau Kolíková von Mauthausen ma chce zavrieť na 10 rokov, už si k tomu pripravujú aj Lex Blaha. Máš iný názor, treba ti zobrať slobodu a dôchodok - takto to robia veľkí "demokrati"," uviedol na sociálnej sieti Ľuboš Blaha.

Video nájdete nižšie ⬇⬇

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.