BRÁNIK - MATOVIČOVI: DRŽ UŽ RAZ ASPOŇ CHVÍĽU HUBU!

Drzosť, s akou tu poučuje ľudí, čo sa mu skladajú na plat a ochranku o zodpovednosti a slobode bez nej a anarchii je niečo, čo sa len tak nevidí.

Foto FACEBOOK
Dátum 25.09.2020

Premiér SR Igor Matovič sa na Facebooku opäť rozvášnil. Včera sa pri naháňaní kontaktov nakazených podarilo pozitívne otestovať na koronavírus 419 ľudí. Premiér upozornil na nový rekord a zareagoval typickými vyhrážkami. "Nerozvážnosť, ľahkovážnosť a egoizmus zvíťazili. Neustále útoky, spochybňovanie nebezpečnosti Covidu, teatrálne ignorovanie opatrení, vysmievanie sa z tých, ktorí ich dodržujú ... priniesli svoje výsledky. Výsledky “boja za slobodu”, ktorý teraz slobodu zoberie všetkým. V čase, keď som bojoval za jemnejšie pravidlá pre svadby, šport a kultúru, boli polovičné počty nových prípadov ... veril som, že ľudia si budú väčšiu slobodu vážiť a budú sa správať rozumne. Bohužiaľ, sklamal som sa a evidentne sme zodpovednosť vo vlastných rukách neuniesli. Sloboda bez zodpovednosti vedie k anarchii a dnes sa sme na je počiatku. Počet pozitívnych prípadov raketovo rastie a keď si niekto myslí, že dovolím, aby nezodpovední ignoranti ohrozovali naďalej nevinných ľudí, tak nehrozí," napísal.

Na tento status zareagoval aktívny bloger Radovan Bránik, ktorý mu napísal odkaz, ktorý Matovičove ego bude len veľmi ťažko znášať a možno si aj poplače. Veď on nám všetkým chce len dobre, a my ho nechápeme a stále mu to kazíme. Vôbec mu nedochádza, že on kazí ľuďom životy, že im zničil Veľkonočné sviatky, že ničí hotelierov, reštaurácie, malých podnikateľov, živnostníkov a najmä skutočne obyčajných ľudí, ktorí to nemajú len v názve politickej strany.

"Toto je skutočne výnimočný týždeň. Skoro až veľký; žiada sa ho ukončiť súbojom titanov mysle v kategórii “Kontakt s realitou.” Dnes, po hlasovaní mojej vnútornej poroty o niekoľko konských dĺžok zvíťazila Silvia Šuvadová, pretože ten prvý sa zrejme už definitívne stratil v spleti vlastného blúdivého nervu. Drzosť, s akou tu poučuje ľudí, čo sa mu skladajú na plat a ochranku o zodpovednosti a slobode bez nej a anarchii je niečo, čo sa len tak nevidí.

Takže milý Igor, keď sa nabudúce zasa budeš mať chuť rozľútostiť nad nezodpodnosťou nás - obyčajných bezmenný más - tak si najprv dobre vyobzeraj fotky z tej slávnej svadby, na ktorej si sa producíroval s tebe podobnými a zvysoka ste srali na bezpečnosť a pravidlá a preboha ťa prosím: DRŽ UŽ RAZ ASPOŇ CHVÍĽU HUBU! Fakt, toto je zúfalá prosba. Jednoducho prosím drž tu svoju nevymáchanú hubu a keď už to inak nejde, nechaj si aspoň na niekoľko dní ukradnúť mobil. Nie je veľa vecí, ktoré môže premiér tvojho kalibru urobiť pre krajinu, zatiaľ čo ona pre teba robí naozaj veľa.

Skús si to aspoň chvíľu vážiť, alebo to aspoň predstieraj... ale fakt nám daj aspoň na chvíľu pokoj. Tri dni. Do pondelka. Dohoda? Lebo si chcem aspoň na chvíľu odpočinúť od nutkania dáviť, kedykoľvek sa mi dostane do zorného poľa ďalší moralizujúci megagýč, pri ktorom by aj Rytmusom namaľovaná selfie jeleňa v ruji na jesennej pastvine svietila ako maják nádeje, že nie všetko stratené" uviedol Radovan Bránik.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.