BRATISLAVA KOLABUJE, ĽUDIA STOJA V POLKILOMETROVÝCH RADOCH

AKTUALIZOVANÉ: Pred mnohými odbernými miestami v Bratislave sa tvoria 300 až 500-metrové kolóny, podľa viacerých informácií mnohé miesta nie sú schopné otestovať všetkých ľudí, ktorí by na testovanie mali prísť.

Foto LENKA MAYEROVÁ
Dátum 31.10.2020

V súvislosti s viacerými mobilnými odbernými miestami sa v Bratislave začali tvoriť kolóny. Zelená vlna RTVS informuje o kolóne na Botanickej smerom z Karlovej Vsi k Mostu Lafranconi. Spomalená doprava je podľa dopravných máp aj pri vjazde do Mlynskej doliny, v Petržalke na Panónskej ceste a na Bratskej smerom k odberovým miestam pri obchodnom centre Danubia. Taktiež sa tvoria kolóny na Bajkalskej, Zahradníckej či pri parkovisku vedľa trhoviska na Miletičovej. Zdržanie hlásia dopravné aplikácie aj na Vrakunskej ulici. Boli sme zmonitorovať situáciu pred niektorými odbernými miestami.

Drive-in na Miletičovej ulici v Bratislave


Ľudia čakajúci pred odberným miestom v bratislavskej Rači


Odberné miesto Nemecký kultúrny dom v bratislavskej Rači


ČÍTAJTE TIEŽ: ZÁKAZ VSTUPU DO OBCHODU BEZ NEGATÍVNEHO TESTU - ROZHODLA HYGIENA!

Drive-in Danubia. Upchaté sú všetky smery vedúce k tomuto odbernému miestu

Odberné miesto Bratislava - Jarovce. Fúka chladný vietor, ľudí je menej, pendleri sa nehromadia. Odber sa realizuje cez otvorené okno z budovy a v druhom otvorenom okne ľudia dostávajú výsledok.
Starý hraničný priechod - Jarovce-Kitsee - situácia; mimoriadne pokojná, cesty sú prázdne Ľudia stoja v radoch - Bratislava - Slnečnice - viladomyHraničný priechod Jarovce-Kitsee, situácia pokojná; pendleri neprechádzajú na celoplošné testovanie. 


Hraničný priechod Bratislava-Berg; situácia pokojná; pendleri neprechádzajú na celoplošné testovanie. 

  

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.