BUDE POTRESTANÝ AJ SABAKA? VEĎ KLAMAL, ŽE ZAOČKOVANÍ SÚ CHRÁNENÍ A COVID NEPRENÁŠAJÚ

VIDEO: Novela Trestného zákona z dielne ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej zavádza tresty za šírenie dezinformácií. Jedným z nich má byt aj pobyt vo väzení. Za týchto okolností sa má slovenská verejnosť právo pýtať, či jedným z potrestaných bude aj lekár Peter Sabaka, ktorý ešte nedávno tvrdil, že zaočkovaní Covid neprenášajú. 

Foto TASR/Pavel Neubauer
Dátum 03.12.2021

Novela Trestného zákona z dielne ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej zavádza tresty za šírenie dezinformácií. Jedným z nich má byt aj pobyt vo väzení. Za týchto okolností sa má slovenská verejnosť právo pýtať, či jedným z potrestaných bude aj lekár Peter Sabaka, ktorý ešte nedávno tvrdil, že zaočkovaní ľudia Covid neprenášajú. 

ČÍTAJTE TIEŽ: KOLÍKOVÁ: DEZINFORMÁTORI NA FACEBOOKU MÔŽU ÍSŤ DO BASY AŽ NA 10 ROKOV

Verejnosti dobre známy lekár Peter Sabaka, ktorého na Slovensku "preslávila" jeho obrovská podpora vakcinácie, ešte nedávno tvrdil, že zaočkovaní ľudia rúško nosiť nemusia, pretože sú vďaka vakcíne chránení a Covid neprenášajú. Jeho tvrdenia sa dnes ukazujú ako absolútne nepravdivé, keďže podľa mnohých odborníkov ochorenie Covid-19 prenášajú rovnako zoačkovaní ako nezaočkovaní pacienti. 

Pýtame sa teda - bude aj Peter Sabaka za šírenie týchto nepravdivých informácií spravodlivo potrestaný? Dôkaz o Sabakových tvrdeniach prinášame v priloženom videu. 

VIDEO: ⬇︎ ⬇︎ ⬇︎ 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.