BUKOVSKÉHO VÝZVA MATOVIČOVEJ VLÁDE: PRESTAŇTE STRAŠIŤ ĽUDÍ DRUHOU VLNOU KORONAVÍRUSU

Igor Bukovský vyzýva predstaviteľov štátu, aby prestali šíriť informácie, že na Slovensko dorazila druhá vlna koronavírusu, pretože od 15. marca 2020 máme na Slovensku iné problémy. Na onkologické ochorenie zomrelo 7 200 ľudí a na koronu zomrelo 31 ľudí.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 14.08.2020

Minister Krajčí pred pár dňami ohlásil, že na Slovensku máme druhú vlnu koronavírusu s tým, že Slovákov čaká množstvo obmedzení, zákazov, čo v konečnom dôsledku opätovne poškodí ekonomiku štátu ale najmä obyčajných, poctivo pracujúcich ľudí. 

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus:

 

Matovičov poradca Pavol Jarčuška je  zástancom povinného očkovania, ktoré by bolo najlepšie, keby sa mohlo očkovanie nariadiť všetkým občanom! Hoci na oko tvrdí, že treba rešpektovať ľudské práva. Pýtam sa, ktoré práva? Tie, ktoré nám deň čo deň odoberajú, už len tým, že sa bojíme povedať názor na koronakrízu, pretože by sme sa stali automaticky konšpirátormi? A tak vynašli riešenie, ako nás umlčať - zakryli nám všetkým ústa rúškami, ktoré by nám Henrieta Hudečková z poradného tímu Matoviča nechala na ústach doživotne. 

Na druhej vlne zasa zarobia banky, veľké nadnárodné obchodné reťazce a ako inak farmakologický priemysel. Opäť zasievajú do ľudí najvyšší predstavitelia Slovenskej republiky strach, paniku, vyhrážky, doživotné nosenie rúšok, zákaz cestovania do zahraničia, ale aj fakt, že ľudia, ktorí sa vraj nedajú zaočkovať budú vystavení obmedzeniam.

Napríklad budú musieť nosiť rúška, dodržiavať odstupy a budú mať problém s cestovaním, neskôr môžete mať problém, že vás nepustia do obchodu, do kina, do reštaurácie, do spoločnosti, ale čo je ešte horšie, že zostanete bez zamestnania, tým pádom zostanete bez príjmu a na okraji spoločnosti... 

Matovičov poradca infektológ Pavol Jarčuška nedávno povedal: „Osobne si myslím, že tu bude veľký záujem spoločností a priemyslu, aby očkovanie podstúpilo, čo najviac ľudí“. Tým pádom je jasné, že k povinnému očkovaniu budú napríklad zamestnávatelia nútiť svojich zamestnancov. 

Za mimoriadne dôležité Jarčuška označil silnú, kvalitnú a správne načasovanú očkovaciu kampaň do ktorej by sa podľa neho mal zapojiť každý, kto dokáže osloviť väčšie skupiny ľudí.

Premiér najnovšie nariaďuje deťom v školách nosenie rúšok aj počas vyučovania.  "Zďaleka sa totiž nepotvrdila teória, že deti COVID-19 neprenášajú," argumentuje predseda vlády. Zároveň povedal, že nevylučuje ďalšie zavádzanie opatrení. "Čím bude agresívnejší vírus, a chcel by nás viac ohroziť, tým sa musíme viac brániť" povedal Igor Matovič.

Na nedávne informácie prestaviteľov štátu zareagoval doktor Igor Bukovský, ktorý ich verejne vyzýva, aby prestali šíriť informácie, že na Slovensko dorazila druhá vlna koronavírusu a aby prestali strašiť ľudí a prestali poškodzovať slovenské zdravie. 

OD 15. MARCA 2020 PRIBUDLO NA SLOVENSKU:

16.500 - diabetikov

7.200 ľudí - zomrelo na onkologické ochorenie

9.450 ľudí - zomrelo na kardiovaskulárne ochorenie

31 ľudí - zomrelo na Covid 19

Viac video-blog doktora Igora Bukovského:

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.