BUKOVSKÝ DOSTAL STOPKU V SLOVENSKOM ROZHLASE

Matovič: Pán doktor Bukovský, ste blázon, ktorý si nezaslúži titul a šírite bludy o koronavíruse na ktoré ľudia doplatia životmi. Nie ste hodný svojho titulu.

Foto TASR
Dátum 25.09.2020

Premiér Igor Matovič dnes nevyberaným spôsobom zaútočil na občanov Slovenskej republiky, ktorým sa tradične pomstí novými, tvrdšími opareniami. Falošne sa prihováral pred pár dňami nevestičkám, ktorým on chce pomôcť a nie ničiť im život, opak je však pravdou. Svadby budú od 1. 10. povolené len do 30 ľudí.

ČÍTAJTE TIEŽ: PETÍCIA: BUDÚCI MANŽELIA SA BÚRIA PROTI MATOVIČOVÝM STUPÍDNYM OPATRENIAM

Jeho spôsoby, ktoré predvádza pred očami verejnosti nie sú ničím iným ako útokom na zakladanie tradičných rodín, ktoré plánujú mladé páry. Namiesto najkrajšieho dňa v živote, im ostanú oči pre plač. Matovič si vôbec neuvedomuje, že sa zahráva s emóciami ľudí, na ktoré jedného dňa doplatí, do histórie sa určite zapíše ako ten najneschopnejší, najfalošnejší, najzákernejší a najmanipulovateľnejší predseda vlády, akého Slovensko počas novodobej histórie ešte nemalo.

ČÍTAJTE TIEŽ: DOKEDY BUDE MATOVIČ VULGÁRNE URÁŽAŤ A PONIŽOVAŤ SLOVÁKOV?

Dnes premiér hystericky neurážal len občanom Slovenska, dnes si dovolil spochybniť titul doktora Igora Bukovského, ktorému odkázal, že je blázon (no neviem, kto tu má papier, že je na hlavu), ktorý šíri bludy o koronavíruse na ktoré ľudia doplatia životmi. Igor Bukovský na tieto výroky zatiaľ nereagoval, ale oznámil, že štátny Slovenský rozhlas, v ktorom mal pravidelnú rubriku o zdraví a životnom štýle, Slovenský rozhlas - Rádio Slovensko pozastavil. 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

Komentáre

Dotedy bude urážať, pokiaľ sa Slováci neprebudia z letargie a sna o matovičovej demokracii, ktorú sľuboval slniečkárskym ovciam pred voľbami. Ovečky béééééé.