BUKOVSKÝ DOSTAL STOPKU V SLOVENSKOM ROZHLASE

Matovič: Pán doktor Bukovský, ste blázon, ktorý si nezaslúži titul a šírite bludy o koronavíruse na ktoré ľudia doplatia životmi. Nie ste hodný svojho titulu.

Foto TASR
Dátum 25.09.2020

Premiér Igor Matovič dnes nevyberaným spôsobom zaútočil na občanov Slovenskej republiky, ktorým sa tradične pomstí novými, tvrdšími opareniami. Falošne sa prihováral pred pár dňami nevestičkám, ktorým on chce pomôcť a nie ničiť im život, opak je však pravdou. Svadby budú od 1. 10. povolené len do 30 ľudí.

ČÍTAJTE TIEŽ: PETÍCIA: BUDÚCI MANŽELIA SA BÚRIA PROTI MATOVIČOVÝM STUPÍDNYM OPATRENIAM

Jeho spôsoby, ktoré predvádza pred očami verejnosti nie sú ničím iným ako útokom na zakladanie tradičných rodín, ktoré plánujú mladé páry. Namiesto najkrajšieho dňa v živote, im ostanú oči pre plač. Matovič si vôbec neuvedomuje, že sa zahráva s emóciami ľudí, na ktoré jedného dňa doplatí, do histórie sa určite zapíše ako ten najneschopnejší, najfalošnejší, najzákernejší a najmanipulovateľnejší predseda vlády, akého Slovensko počas novodobej histórie ešte nemalo.

ČÍTAJTE TIEŽ: DOKEDY BUDE MATOVIČ VULGÁRNE URÁŽAŤ A PONIŽOVAŤ SLOVÁKOV?

Dnes premiér hystericky neurážal len občanom Slovenska, dnes si dovolil spochybniť titul doktora Igora Bukovského, ktorému odkázal, že je blázon (no neviem, kto tu má papier, že je na hlavu), ktorý šíri bludy o koronavíruse na ktoré ľudia doplatia životmi. Igor Bukovský na tieto výroky zatiaľ nereagoval, ale oznámil, že štátny Slovenský rozhlas, v ktorom mal pravidelnú rubriku o zdraví a životnom štýle, Slovenský rozhlas - Rádio Slovensko pozastavil. 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.