BUKOVSKÝ: TESTOVANIE SA EŠTE DÁ STOPNÚŤ!

Štát môže robiť iba to, čo mu dovoľuje zákon, slobodný občan môže robiť to, čo mu zákon nezakazuje. Ak nútime niekoho, aby konal nedobrovoľne, aby trpel a vyrážame sa mu následkom ujmy, tak ide o trestný čin!

Foto TASR
Dátum 29.10.2020

Doktor Igor Bukovský upozorňuje na rozklad právneho štátu, ktorý súvisí s nadchádzajúcim celoplošným testovaním Slovákov na koronavírus. Upozorňuje, že dnes nie je na Slovensku reálna sila, ktorá by dozerala na práva občana.

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus

 

MATOVIČ ZABÚDA, ŽE TU NIE JE NAVŽDY!

 

Slovensko sa nachádza v ťažkých časoch a na jeho čele stojí najslabšia a najneschopnejšia vláda v novodobých dejinách štátu. Matovič nepochopil, že každá príležitosť trvá len istý čas a raz ponesie zodpovednosť spolu so svojou pouličnou bandou za vlastizradu spáchanú na slovenskom národe. Ľudia žijú z ruky do úst a majú oprávnený strach, čo ich čaká. Premiér strach nemá, lebo má moc!

Hovorí o spôsobilosti, kto môže posudzovať náš zdravotný stav, vláda nemôže nútiť zamestnávateľa dať ľudí otestovať, tak ako zamestnávateľ nemôže nútiť zamestnanca dať sa otestovať a už vôbec nemôže zamestnávateľ posudzovať zdravotný stav zamestnanca.

Ak nútime niekoho, aby konal nedobrovoľne, aby trpel a vyrážame sa mu následkom ujmy, tak ide o trestný čin. S poľutovaním musíme konštatovať, že rozklad štátu a spoločnosti postúpil do takého štádia, že tu reálne nie je nik, kto by dbal, aby bolo všetko v súlade s predpismi.

Dnes a pohybujeme vo veľmi závažných i spoločenských zákutiach práva a života spoločnosti. Štát môže robiť iba to, čo mu dovoľuje zákon, slobodný občan môže robiť to, čo mu zákon nezakazuje.

Opakované chaotické kroky a konanie vlády rozkladá princípy právneho štátu, ktorý  narúša právne vedomie a obmedzuje naše práva a slobody. 

"Pomôžem si nápisom z prsteňa kráľa Šalamúna: Aj toto všetko raz skončí! Pred nami sú síce dramatické hodiny a dni, ale súhlasím s názorom pani prezidentky, že  testovanie sa dá ešte stopnúť!", uviedol doktor Igor Bukovský.

 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.