ČAPUTOVÁ: HEGER MUSÍ PREVZIAŤ ZODPOVEDNOSŤ ZA SLABÉ VÝSLEDKY V BOJI S PANDÉMIOU

Prezidentka Zuzana Čaputová dnes vyzvala premiéra Eduarda Hegera, aby prevzal zodpovednosť a vložil sa do riešenia problémov. Podľa nej sme v situácii, keď si už nemôžeme dovoliť sledovať nekonečné politické súboje, ktoré nemajú víťaza, iba porazených.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 02.12.2021

Prezidentka Zuzana Čaputová dnes vyzvala premiéra Eduarda Hegera (OĽaNO), aby prevzal zodpovednosť a vložil sa do riešenia problémov, ktoré sú príčinou slabého výsledku Slovenska v boji s pandémiou COVIDu-19. Mal by tiež zasiahnuť do chaosu pri prijímaní reforiem. V tlačovej správe o tom informoval Jozef Matej, riaditeľ Odboru komunikácie Kancelárie prezidenta SR.

„Sme v situácii, keď si už nemôžeme dovoliť sledovať nekonečné politické súboje, ktoré nemajú víťaza, iba porazených,“ povedala Hegerovi prezidentka, ktorá dnes v Prezidentskom paláci s predsedom vlády osobne hovorila o aktuálnej situácii na Slovensku v kontexte jeho vlády.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.