ČAPUTOVÁ A HEGER STRATILI ZDRAVÝ ROZUM A KONTROLU NAD SEBOU!

Lenka Mayerová: Premiér a prezidentka SR pod rúškom ochrany verejného zdravia nútia ľudí prostredníctvom mediálnej kampane zaočkovať sa experimentálnymi vakcínami, za ktoré výrobcovia odmietajú niesť v prípade negatívnych účinkov zodpovednosť. Ako môže Heger (odborník na vodku) a Čaputová (odborníčka na Pezinskú skládku) bohorovne hovoriť o bezpečnosti vakcíny, veď ani jeden z nich nie je lekár! 

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 29.06.2021

Prezidentka SR Zuzana Čaputová tvrdí, že vakcína je sloboda! Odmieta spochybňovanie očkovania. Podľa hlavy štátu by sme s očkovaním nemali váhať! Zároveň žiada politikov, aby sa správali zodpovedne a ak opozícia nevyzýva ľudí na očkovanie, tak by ich od neho aspoň nemala odhovárať. Ak sa nezaočkuje dostatok slovenskej populácie, tak vláda nariadi povinné očkovanie, hoci jej to Ústava SR nedovoľuje. Prezidentka SR, všetci členovia Hegerovej vlády, ale aj konzílium odborníkov zrejme úplne stratili nad sebou kontrolu, ale aj zdravý rozum. Pod rúškom ochrany verejného zdravia nútia ľudí prostredníctvom mediálnej kampane zaočkovať sa experimentálnymi vakcínami, za ktoré výrobcovia odmietajú niesť v prípade negatívnych účinkov zodpovednosť.

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus:

 

Text z 6. 8. 2020: Za mimoriadne dôležité Matovičov poradca - infektológ Jarčuška označil silnú, kvalitnú a správne načasovanú očkovaciu kampaň do ktorej by sa podľa neho mal zapojiť každý, kto dokáže osloviť väčšie skupiny ľudí. 

 

Ľudia, ktorí sa vraj nedajú zaočkovať budú vystavení obmedzeniam. Napríklad budú musieť nosiť rúška, dodržiavať odstupy a budú mať problém s cestovaním, neskôr môžete mať problém, že vás nepustia do obchodu, do kina, do reštaurácie, do spoločnosti, ale čo je ešte horšie, že zostanete bez zamestnania, tým pádom zostanete bez príjmu a na okraji spoločnosti...

 

Takmer po roku, sa žiaľ moje slová postupne stávajú realitou, národ naďalej mlčí , verí tomu, čo mu povedia v televízii, neberie do úvahy argumenty ľudí, ktorí si zachovali nadhľad, zdravý rozum a najmä sa nezapredali za peniaze!

Nedávno v televízii TA3 v relácii Tak takto lekár a analytik Juraj Mesík uviedol, že predstavitelia SR z očkovania spravili doslova náboženský fenomén. Mesík hovorí, že tu máme ideologizáciu očkovania a okrem toho ide aj o politický a komerčný projekt, v ktorom sa mnohí odborníci aj zo Slovenska nachádzajú na výplatných listinách farmafiriem vyrábajúcich vakcíny. Mesík však jedným dychom dodáva, že neexistuje presvedčivý dôkaz, že vysoká miera vakcinácie znamená aj vysokú ochranu verejnosti pred ochorením či umieraním. Opiera sa pritom o medzinárodné analýzy a fakty, a nie štatistiky, ktoré uvádzajú slovenské inštitúcie, pretože tie nie sú pre neho relevantné. Mesík uvádza, že jednotlivé štáty sveta naliali do vývoja vakcín miliardy, a preto ich teraz musia minúť. Nejde o dar z neba, vakcíny sú obrovským kšeftom za desiatky miliárd eur. A v týchto biznisoch ruka v ruke s nimi kráčajú mainstreamové médiá. Veď nečudo, keď im v rámci propagandy nalievajú peniaze na ich výplaty.

Najväčším ideológom v oblasti očkovania sa ukázal komentátor denníka SME Peter Schutz, ktorý prerazil absolútne dno žurnalistiky i ľudskosti. V komentári totiž zaútočil na ľudí, ktorí sa rozhodli nedať sa dobrovoľne očkovať proti covidu. Schutz tvrdí, že všetci, ktorí sa odmietajú očkovať, by mali byť potrestaní na majetku a slobode. Vraj sa dopúšťajú zločinu sabotáže, keďže sa tak stávajú príčinou ďalších obmedzení a opatrení, tým sa vraj podieľajú na nezamestnanosti a zdravotných následkov iných ľudí. „Ak chceme čo najmenej covidu a život bez lockdownov, znevýhodnenie nezaočkovaných – okrem tých zo zdravotných dôvodov – je imperatív. Malo by byť brutálne, aby bolesťou až zavýjali, pretože ich bude celá zodpovednosť a vina za prípadné ďalšie covidové lockdowny a úmrtia,“ tvrdí Schutz. Zaujímavé, že toto vyjadrenie predstaviteľov vlády ani „spravodlivú“ prezidentku nevyrušilo. Márne by sme čakali, že Schutzovo vyjadrenie odsúdia. Veď ide o zdravých ľudí. Keby išlo o LGBTI komunitu, ktorú Čaputová ochraňuje, to by bol iný šrumec.

Našťastie, v NR SR ostala aspoň hŕstka politikov so zdravým rozumom. Poslanec za Smer-SD Ľuboš Blaha podal na Petra Schutza trestné oznámenie pre podnecovanie diskriminácie ľudí, ktorí sa nechcú zaočkovať. Žiaľ, tí, ktorí tu vládnu, nemajú zdravý rozum, ale majú moc. Osvojili si bruselskú diktatúru, ktorá začína mať prvky fašistickej ideológie, náramne sa podobajúcej Hitlerovi a Mengelemu. Aj oni v časoch druhej svetovej vojny robili experimenty so zdravím občanov židovského, rómskeho a slovanského pôvodu. A vieme, ako to dopadlo. História sa opakuje, aj vtedy na čele likvidácie ľudí stáli západné mocnosti a Nemci. Ľuďom, ktorých je väčšina a ovláda ich hŕstka sluhov, ostáva len veriť, že záchrana sveta príde opäť z Východu.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.