ČAPUTOVÁ JE PRODUKT IZRAELČANA

Ľuboš Blaha: Za mediálnou kampaňou kandidátky na prezidenta je Aron Shaviv, ktorý je podozrivý zo štátneho prevratu a z pokusu o atentát v Čiernej hore

Foto TASR/MICHAL SVÍTOK
Dátum 25.03.2019

Za posledné dva týždne som prišiel s viacerými odhaleniami o Zuzane Čaputovej. Najskôr, že ju platí Goldmanova nadácia. Potom, že finguje písanie kníh, aby dostávala peniaze od Sorosovej Nadácie otvorenej spoločnosti.

A najnovšie, že za jej mediálnou kampaňou stojí Aron Shaviv, ktorý je podozrivý zo štátneho prevratu a z pokusu o atentát v Čiernej hore. Túto informáciu priniesol britský mienkotvorný denník Guardian.

To, čo hovorím v nasledujúcom videu, je krutá pravda o Sv. Zuzane, patrónke skládok. A ak by sa aj Čaputová stala prezidentkou, od prvého dňa bude čeliť podozreniam, že je bezpečnostnou hrozbou.

Volebnú kampaň kandidátky Zuzany Čaputovej manažuje zahraničný subjekt, ktorým je v tomto prípade izraelská lobistická skupina „Shaviv Strategy and Campaigns“.  Reprezentantom izraelskej agentúry na Slovensku je istý Michal Repa, ktorý otvorene priznáva, že je hlavným strategickým mediálnym poradcom v kampani Zuzany Čaputovej. Zakladateľom a hlavným aktérom „Shaviv Strategy and Campaigns“ je izraelský občan Aron Shaviv, ktorý stál za zvolením aktuálneho izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, keď mu zabezpečil kolosálnu mediálnu kampaň. Netanjahu je známy svojimi krajne pravicovými a nacionalistickými postojmi.

V pozadí masívnej volebnej kampane donedávna ešte úplne neznámej Zuzany Čaputovej teda stojí rovnaká pochybná izraelská agentúra, aká prednedávnom pomáhala v komunálnych voľbách k zvoleniu terajšieho bratislavského primátora Valla a v Rakúsku pomáhala krajným nacionalistom. Shavivova agentúra má veľmi zaujímavú históriu na Slovensku.

V minulosti intenzívne pomáhala v mediálnych kampaniach politikom z KDH. Aron Shaviv sa dokonca osobne stretol s Danielom Lipšicom, o čom sa Shaviv pochválil aj v izraelskej tlači. Zároveň sa však posťažoval, že na Slovensku má povesť izraelského agenta. Počas Radičovej vlády spolupracoval s ministerstvom dopravy, ktoré v tom čase viedol Ján Figeľ. Vďaka tomu dostával Shaviv lukratívne kšefty od KDH. Ak teda v minulosti profitoval Shaviv z kšeftov od KDH, v súčasnosti už dostáva kšefty od Progresívneho Slovenska . Agentúra Shaviv pomáhala v mediálnej kampani aj krajne pravicovej rakúskej Strane Slobodných (FPÖ).

Isté je, že  Čaputová vďačí Aronovi Shavivovi za všetko. On ju vytvoril. A keď si predstavíme, že Čaputová by mohla byť prezidentkou Slovenskej republiky, pričom ju zastrešuje také indivíduum ako Aron Shaviv, ktorý zrejme bol pri štátnom prevrate v Čiernej hore, podporoval krajne pravicových nacionalistov v Izraeli a Rakúsku, a dnes podporuje slovenských liberálnych extrémistov, nemožno sa zbaviť pocitu, že ide o flagrantné ohrozenie národnej bezpečnosti Slovenskej republiky. 

Viac sa dozviete vo videu: