ČAPUTOVÁ MÔŽE ZASTAVIŤ MATOVIČA!

Prezidentka Čaputová ako hlavná veliteľka ozbrojených síl môže zastaviť Matovičovo šialenstvo. Dnes má Zuzana Čaputová jedinečnú možnosť ukázať, že oprávnene sedí na prezidentskej stoličke, buď slovenský národ podrží alebo ho zradí! 

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 30.10.2020

Neuveriteľným a podlým spôsobom zaútočil minister obrany Jaroslav Naď na prezidenta Slovenskej lekárskej komory Mariana Kollára, ktorý sa viac ako 40 rokov venuje medicíne a záchrane ľudských životov a 20 rokov sa stará o zabezpečenie lepších podmienok pre našich lekárov, ktorých prácu veľakrát nevieme doceniť. Pritom ide o vedomostné a odborné autority, ktoré často bojujú o záchranu ľudského života do posledného dychu.

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus

 

Členovia ozbrojených síl, policajného zboru a hasičského zboru, ktorí sú zapojení do toho diania a musia si plniť svoje povinnosti, lebo sú v práci, nemajú na výber. Čo však majú na výber je správať sa slušne a neterorizovať vlastné obyvateľstvo, lebo všetci sme na jednej lodi.Mali by pamätať na to, že aj oni majú svoje rodiny, deti, ženy, či priateľky a raz budú odkázaní na pomoc iných, ktorí majú svoj názor a zdravý rozum a iste by ich nepotšilo, keby sa im zrazu národ otočili chrbtom len preto, že ich šikanovali, lebo si to želal premiér Matovič či minister Naď.  

Považujem vyjadrenia Igora Matoviča na adresu Mariána Kollára za niečo absurdné, čo už ani nestojí za ďalší komentár, pretože Igor Matovič nevie vládnuť a Igor Matovič nesmie vládnuť! Nikdy som nemala ilúzie o ministrovi obrany Jaroslavovi Naďovi, že má rád slovenský národ, ale to čo predvádza v posledných dňoch je neodpustiteľné. Minister obrany s modrou knižkou šikanuje občanov Slovenskej republiky.

ČÍTAJTE TIEŽ: STOPKA: MATOVIČ A ZMEKO SPÁCHALI HANEBNÝ SKUTOK

Osočovaním a vyhrážaním sa lekárom mobilizáciou v mierových časoch a prezidentovi SLK Mariánovi Kollárovi prerazil morálne dno. Mariána Kollára som nikdy osobne nestretla a preto sa nebudem zaoberať jeho osobou. Matovičova vláda odstavila skutočných zdravotných odborníkov.

Ako nedávno uviedol profesor verejného zdravia pre Extra plus Štefan Hrušovský, namiesto medicíny Slovensko znáša útrapy, v ktorých sa rúcajú ekonomické vyhliadky, upadá zdravotná starostlivosť a "špičkoví odborníci" sa starajú o jednu-jedinú nesmrtonosnú chorobu, ktorá sa nezriedka stáva smrtonosnou až pri zanedbaní ostatných chorôb. 

Okrem SLK sa vyjadrili k celoplošnému testovaniu aj všeobecní lekári Slovenska, ktorí upozorňujú na negatívne dôsledky tejto pripravovanej akcie, ktorá v skutočnosti pandémiu nezastaví.

Pred pár dňami prezidentka SR Zuzana Čaputová povedala, že sa bude opierať o stanovisko odborníkov pri téme celoplošného testovania. A práve preto by pre pani prezidentku vyjadrenia týchto inštitúcií akými sú SLK, SVLS, či iných lekárskych a odborných kapacít mali byť záväzné. Lekári sa dnes musia spojiť a nemôžu sa nechať osočovať neodborníkom s modrou knižkou! Ak prezidentke SR záleží na osude slovenského národa, ktorého je najvyššou reprezentantkou, mala by si vypočuť názory nielen verejnosti, ale najmä lekárov a odborníkov. Na poste premiéra máme síce muža v nohaviciach, ale nie je chlap. Práve preto by sa prezidentka SR Zuzana Čaputová mohla prejaviť ako ozajstný chlap a zastaviť toto šialenstvo, ktoré vytvára Igor Matovič len preto, že má momentálne moc. Dnes má Zuzana Čaputová jedinečnú možnosť ukázať, že právom sedí na prezidentskej stoličke, buď slovenský národ podrží alebo ho zradí! 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.