ČAPUTOVÁ: NIE JE HANBA OBRÁTIŤ SA NA PSYCHIATRA

Anna Belousovová: Pán minister Sulík sa asi na všetkom len dobre zabáva. On si zhasne, zhasnite aj vy. Seďte ticho po tme, traste sa od zimy a strachu z covidu. A keby ste sa z toho zbláznili, pani prezidentka Čaputová odkazuje, že nie je hanba obrátiť sa na psychiatra. 

Foto SITA/KANCELÁRIA PREZIDENTKY SR
Dátum 13.10.2021

Príspevok uverejnila na svojom Facebooku Anna Belousovová 12. októbra 2021: 

Vládny sadizmus

Od nového roka nás čaká výrazne zvyšovanie cien energií. Očakávalo by sa, že štát, t.j. vláda príde s nejakým zmysluplným riešením, aby dopady na obyvateľstvo neboli také bolestné.

A naozaj sme sa dočkali.

Minister hospodárstva Sulík má riešenie, ako ušetriť:

"Keďže ceny pôjdu hore, budem viac dbať na to, aby som spotreboval menej. Keď moje deti nechajú v izbe zažnuté svetlo, tak najprv to bude dvihnutý prst, potom to bude pár teplých slov a potom im tú žiarovku vymontujem, keď si nedajú povedať."

"Geniálne" ako konečne viaceré riešenia tohto pána.

Takže drahí Slováci, pripravte si petrolejky po prastarých rodičoch, namiesto domácich županoch kožuchy a energetickej kríze môžete ukázať dlhý nos. A za TOTO platíme zo svojich daní pána ministra ...
Neskutočná vláda, neskutočné riešenia. Až mám stále väčší dojem, že pán minister sa na všetkom okolo dobre zábava.

On si zhasne. Zhasnite si aj vy. Seďte ticho po tme, traste sa od zimy a strachu z kovidu. A keby ste sa z toho zbláznili, pani prezidentka Čaputová vám odkazuje, že nie je hanba obrátiť sa na psychiatra.
Aká dojemná starostlivosť o občana!

Hoci z pohľadu optiky normálneho človeka mi to príde ako vrcholný sadizmus vládnucich politických "elít". Stručne povedané: majú nás za bláznov a myslia si, že si môžu dovoliť vysmievať sa z biedy ľudí, ktorú spôsobili.

Asi predsa len nemali tú Zuzu Plačkovú prepustiť z basy. Ako vidno, drogy môžu ohroziť na živote aj toho, kto ich neužíva. Celkom stačí, ak musí znášať hlúpe rozhodnutia "práškujúcich" politikov...


Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.