ČAPUTOVÁ POVEDALA PRAVDU - ŽIJE V KRAJINE, KTOREJ NEROZUMIE

Prezidentka Slovenskej republiky kryje a podporuje neschopnú vládu, ktorá nevie a nedokáže manažovať chod národného hospodárstva, štátnu politiku a už vôbec nestíha pochopiť pandémiu či riešiť jej neblahé dopady.

Foto TASR/PAVOL zachar
Dátum 23.11.2021

„Mám pocit, že žijem v krajine, ktorej nerozumiem,“ – povedala rozhorčená prezidentka Zuzana Čaputová tesne po návšteve ružinovskej nemocnice s poliklinikou. Iste, bola plná emócií z toho čo videla na preplnených covidových oddeleniach s množstvom pacientov na umelej pľúcnej ventilácii. Chladnou ju nenechala ani návšteva vyčerpaných zdravotníkov.  Počas krátkeho vyjadrenia rovno pred zdravotným zariadením sa poriadne rozhorčila a nezodpovedným Slovákom odkázala tvrdé slová. „Prehrávame. Prehrávame boj s covidom, a to hlavne v tom zmysle, že sme najhorší na svete v počte novo nakazených ľudí na milión obyvateľov, To, čo potrebujeme, je prestať šíriť bludy a tliachať o covide a počúvať odborníkov.” Pripomenula odporúčanie konzília, že potrebujeme obmedziť mobilitu a zaviesť lockdown. Aj keď ide podľa Čaputovej o nepopulárne opatrenie, momentálne je ale „absolútne nevyhnutné.” Súhlasím. Na rozdiel od Čaputovej ale odlišne vnímam spoluobčanov, ktorých žena na čele nášho štátu rozdeľuje na „zodpovedných“ a tých, ktorých s opovržlivým hlasom označuje ako „nezodpovedných“... Lebo pre ňu je deliacim plotom jeho propagandistický tieň, rozdeľujúci očkovaných od nevakcinovaných. Najzodpovednejšia je samozrejme ona – keďže sa dala pichnúť už tretíkrát. Na rozdiel od pani prezidentky však nepovažujem za čierne prvenstvo Slovenska zodpovedných členov politickej opozície a neočkovaných ľudí. Plnú zodpovednosť pred obyvateľstvom, pred Bohom aj pred vlastným svedomím nesie aj ponesie neschopná vládna štvorkoalícia (OĽaNO + SaS + Sme rodina +Za ľudí), ktorá nevie a nedokáže manažovať chod národného hospodárstva, štátnu politiku v mantineloch demokracie a právneho štátu. A už vôbec nestíha pochopiť pandémiu či riešiť jej neblahé dopady. Kvôli nepripravenosti, nadutosti, posadnutosti pomstou, rodinkárstvo  a pre kšeftársku pažravosť. Toto všetko však doteraz prezidentka Slovenskej republiky kryla a neschopnú vládu podporovala i podporuje. Spomínam si na volanie istého diktátora, ktorý žiadal vymeniť celý národ. Ako typická manekýnka, rovnako Zuzana Čaputová sama seba vidí v centre všetkého diania. Jej chorobná sebestrednosť sa v plnej nahote prejavila i dnes – iba kúsok od aktuálnej hrozivej štatistiky slovenského zdravotníctva, ovládaného farmafirmami. Oj aká to chudera..., kde a v čom to musí žiť...? Ona, ktorú by v každom inom štáte korunovali za kráľovnú, ktorú by v USA okamžite vymenili za Sochu slobody... No má smolu, keďže žije v „krajine“, ktorej nerozumie. Tak to dnes povedala. 

Ja len dodávam, že je to tá istá krajina pod Vysokými Tatrami v srdci Európy, s tými istými obyvateľmi, kde sa dala v polovici roku 2019 ako politická aktivistka zvoliť pri 41,7%-nej účasti za piateho prezidenta Slovenskej republiky. Ona totiž Slovensko nepoznala ani vtedy, nerozumela jeho obyvateľom a väčšina z nich nerozumela jej, lebo ju ani nepoznali. Z celkového počtu 4,5 milióna oprávnených voličov získala hlasy len od  milióna a pár tisíc navyše z nich. Koho teda treba vymeniť?

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.