ČAPUTOVÁ: S PRINCOM WILLIAMOM A VOJVODKYŇOU KATE NÁS SPÁJA TÉMA DUŠEVNÉHO ZDRAVIA

Zuzana Čaputová: Viacerí členovia britskej kráľovskej rodiny vyjadrili v posledných týždňoch nespokojnosť s nečinnosťou svetových lídrov v krokoch proti pokračujúcej klimatickej zmene. Ako vo video príhovore na konferencii v Glasgowe povedala britská kráľovná Alžbeta II. - namiesto slov už teraz nastal čas na činy.

Foto SITA/AP
Dátum 03.11.2021

Príspevok uverejnila na svojom Facebooku Zuzana Čaputová 2. novembra 2021:

Vojvodkyni Kate a jej manželovi princovi Williamovi taktiež záleží na záchrane našej planéty - preto prišli do Glasgowa. Stretli sme sa na jednom zo sprievodných podujatí. Okrem aktivít súvisiacich s ochranou životného prostredia nás spája aj téma duševného zdravia, v ktorej sa princ William a vojvodkyňa Kate angažujú. Sledujem ich aktivity a sú pre mňa inšpiráciou.

Viacerí členovia britskej kráľovskej rodiny vyjadrili v posledných týždňoch nespokojnosť s nečinnosťou svetových lídrov v krokoch proti pokračujúcej klimatickej zmene. Ako vo video príhovore na konferencii v Glasgowe povedala britská kráľovná Alžbeta II. - namiesto slov už teraz nastal čas na činy.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.