ČAPUTOVÁ SA BOJÍ PROTESTOV: ŽIADA UZAVRIEŤ PREZIDENTSKÚ ZÁHRADU

Bratislavská mestská časť Staré Mesto uzavrie v stredu (1. 9.) Prezidentskú záhradu v centre Bratislavy. Ide o bezpečnostné opatrenie pre stredajšie očakávané protesty.

Foto TASR/JAROSLAV NOVÁK
Dátum 31.08.2021

Bratislavská mestská časť Staré Mesto uzavrie v stredu (1. 9.) Grassalkovichovu (Prezidentskú) záhradu v centre Bratislavy. Ide o bezpečnostné opatrenie pre stredajšie očakávané protesty. Staromestská samospráva o tom informuje na sociálnej sieti.

"O uzavretie záhrady požiadala Staré Mesto z bezpečnostných dôvodov Kancelária prezidenta SR," spresnili z miestneho úradu. V centre Bratislavy sa na Deň Ústavy SR očakáva verejné zhromaždenie, ktoré sa má koncentrovať popoludní na Námestí slobody.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.