ČAPUTOVÁ: VERÍM V SILU OBČIANSKEJ SPOLOČNOSTI

Prezidentka SR Zuzana Čaputová vyzýva Slovákov, aby sa zúčastnili na septembrových parlamentných voľbách.

Foto FB ZUZANY čAPUTOVEJ
Dátum 25.09.2023

Prezidentka SR Zuzana Čaputová vyzýva Slovákov, aby sa zúčastnili na septembrových parlamentných voľbách. Vyplýva to z jej vyjadrenia na sociálnej sieti.

"Ja Slovensku verím. Zažili sme tu rôzne ťažké chvíle, ale vždy sme to nakoniec zvládli. Verím v silu našej občianskej spoločnosti a verím v krásnych ľudí, ktorých roky stretávam po všetkých kútoch našej krajiny. Sme lepší a sme ďalej, ako si niekedy sami myslíme. A verím, že aj v politike máme na viac. Nestrácajme nádej a nehľadajme dokonalosť na volebných lístkoch. V sobotu to bude v našich rukách. Sme to len a len my, nikto iný, kto sme tvorcami budúcnosti Slovenska, nášho domova, ktorý máme tak radi," napísala na Facebooku a pripojila aj fotku v mikine s nápisom Slovensko.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.