ČAPUTOVEJ ROMANTIKA S RIZMANOM V LESE

Hlava štátu neraz zverejní fotografie na sociálnych sieťach z ich spoločných chvíľ a tak v sobotu pridala na Facebook fotografiu s textom:  Dnes to boli krásne potulky zasneženými Malými Karpatmi“, napísala Zuzana Čaputová.

Foto FACEBOOK
Dátum 17.01.2021

Prezidentka Zuzana Čaputová sa netají svojim vzťahom s Jurajom Rizmanom, s ktorým sa pozná dlhé roky a už viac ako rok tvoria pár.  Hlava štátu neraz zverejní fotografie na sociálnych sieťach z ich spoločných chvíľ a tak v sobotu pridala na Facebook fotografiu s textom:  Dnes to boli krásne potulky zasneženými Malými Karpatmi“, napísala Čaputová.

KTO JE JURAJ RIZMAN:

Juraj Rizman sa v mladosti intenzívne venoval športu a jeho túžbou bolo stať sa profesionálnym cyklistom, neskôr prepadol muzike. Keď mal 16 rokov, narazil na skladbu o životnom prostredí a tá určila jeho ďalšie smerovanie. Pridal sa ku Greenpeace, kde sa v roku 2008 stal riaditeľom. Počas mladých čias bol neposlušným chlapcom, ktorý sa v rámci aktivistickej kariéry priväzoval o strom či ťažobnú vežu. Pamätám si na rok 1994, kedy ho polícia zadržala, pretože sa nachádzal na rebríku chladiacej veže v Mochovciach a nechcel z nej v žiadnom prípade zísť. Samozrejme, vždy nad ním bola a je ochranná neviditeľná ruka, takže vyviazol len s pokutou a ešte bol pre niektorých aj hrdinom. Médiá uviedli, že Rizman nemieni byť vnímaný ako prvý muž a chce si naďalej súkromie s prezidentkou strážiť, preto požiadal o rozviazanie pracovného pomeru z prezidentskej kancelárie a odišiel na iné dobre platené miesto, k podpredsedovi NR SR Jurajovi Šeligovi.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.