CEZ SLOVENSKO SA BUDE PRESÚVAŤ AMERICKÁ VOJENSKÁ TECHNIKA

Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 3. do 9. augusta 2020 je cez územie SR plánovaný presun amerických vojakov v sprievoda Vojenskej polície. 

Foto Archív
Dátum 31.07.2020

BRATISLAVA 31. júla - Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 3. do 9. augusta 2020 je cez územie SR plánovaný jeden presun zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Konkrétne pôjde o presun amerických vojakov v sprievode Vojenskej polície. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzit bol schválený v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. V období od 3. do 9. augusta 2020 sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR na trasách Nitra – CV Lešť a späť, Prešov – Trenčín, Trenčín – Trebišov, Trebišov – Martin, Michalovce – Kamenica nad Cirochou, Topoľčany – CV Lešť, Zemianske Kostoľany – Prešov a späť, ako aj železničné presuny Ozbrojených síl SR na trasách Sereď – Dobrá Niva, Prešov – Zemianske Kostoľany, ako aj na trase Martin – Dobrá Niva.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.