CEZ SLOVENSKO SA BUDE PRESÚVAŤ AMERICKÁ VOJENSKÁ TECHNIKA

Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 3. do 9. augusta 2020 je cez územie SR plánovaný presun amerických vojakov v sprievoda Vojenskej polície. 

Foto Archív
Dátum 31.07.2020

BRATISLAVA 31. júla - Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 3. do 9. augusta 2020 je cez územie SR plánovaný jeden presun zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Konkrétne pôjde o presun amerických vojakov v sprievode Vojenskej polície. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzit bol schválený v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. V období od 3. do 9. augusta 2020 sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR na trasách Nitra – CV Lešť a späť, Prešov – Trenčín, Trenčín – Trebišov, Trebišov – Martin, Michalovce – Kamenica nad Cirochou, Topoľčany – CV Lešť, Zemianske Kostoľany – Prešov a späť, ako aj železničné presuny Ozbrojených síl SR na trasách Sereď – Dobrá Niva, Prešov – Zemianske Kostoľany, ako aj na trase Martin – Dobrá Niva.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.