CHMELÁR SA ZABÁVA NA PREZIDENTKINOM PARTNEROVI: RIZMAN SA S DESIATIMI OCHRANKÁRMI POVAŽUJE ZA NEOHROZENÉHO HRDINU

FOTO: Politológ Eduard Chmelár zverejnil komentár prezidentkinho partnera Juraja Rizmana, v ktorom sa chváli, že sa spolu s prezidentkou Čaputovou nebál pohybovať 17. novembra, v deň viacerých protestov, po bratislavských uliciach. Lenže..., ako tvrdí Chmelár, s desiatimi ochrankármi v závese. 

Foto Facebook/Juraj Rizman
Dátum 18.11.2021

Politológ Eduard Chmelár na Facebooku zverejnil príspevok a fotku s komentárom prezidentkinho partnera Juraja Rizmana, ktorý sa chváli, že sa spolu s Čaputovou nebál 17. novembra pohybovať po bratislavských uliciach:

Keď si vyjdeš so svojou milou a desiatimi ochrankármi na prechádzku a považuješ sa za neohrozeného hrdinu, ktorý sa ničoho nebojí.

Zdroj: Facebook/Eduard Chmelár

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.