CHMELÁR: ŠIMEČKOV OTEC JE PRIMITÍV, KTORÝ HANOBÍ SLOVÁKOV

Som hlboko presvedčený, že výroky Martina Šimečku o malom zbabelom národe, ktorý nikdy poriadne nebojoval a jeho dlhodobé pohŕdavé vyjadrenia o Slovákoch napĺňajú skutkovú podstatu trestného činu hanobenia národa.

Foto TASR/JAKUB KOTIAN
Dátum 06.02.2024

Som hlboko presvedčený, že výroky Martina Šimečku o "malom zbabelom národe, ktorý nikdy poriadne nebojoval" a jeho dlhodobé pohŕdavé vyjadrenia o Slovákoch napĺňajú skutkovú podstatu trestného činu hanobenia národa. Tohto primitíva naozaj nikto nenúti, aby bol príslušníkom národa, ktorému nerozumie, lebo o ňom nič nevie, ale opakovane ho osočovať by sme už nemali dovoliť.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.