ČÍNA VRAJ CHCELA KORONAVÍRUSOM ROZPÚTAŤ „TRETIU SVETOVÚ VOJNU“

Spravodajské agentúry si myslia, že vírus vyrobili umelo. Dôkazy však neexistujú a WHO označila takýto scenár za mimoriadne nepravdepodobný. Podľa správ, ktoré zistili americkí vyšetrovatelia, mala Čína pripravovať "Tretiu svetovú vojnu."

Foto PIXABAY
Dátum 09.05.2021

Podľa portálu dailymail.co.uk informovali americkí vyšetrovatelia, že Čína počas posledných šiestich rokov chystala biologické zbrane na vojnu. Podľa portálu skúmala vírusy SARS a ich využitie ako vojenskú zbraň. Podľa správ, ktoré zistili americkí vyšetrovatelia, mala Čína pripravovať "Tretiu svetovú vojnu."

Expert na chemické zbrane Hamish de Bretton-Gordon uviedol, že Čína zmarila všetky pokusy o reguláciu a kontrolu svojich laboratótií, v ktorých k takým experimentom mohlo dôjsť. Spravodajské agentúry si myslia, že vírus vyrobili umelo. Dôkazy však neexistujú a WHO označila takýto scenár za mimoriadne nepravdepodobný. WHO taktiež oficiálne vyvrátila teóriu o úniku z laboratória a priklonila sa k možnosti nákazy od netopiera. Ako informovala televízia BBC, Peking tiež odmieta obvinenia, ktorým čelí. K teótii o úniku z laboratória sa prikláňal aj americký exprezident Donald Trump. Podľa CNN sa vírus šíril na verejnosti už dva mesiace predtým, ako o tom informovali médiá. 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.