DANKO: CHCEME MODERNÉ SOCIÁLNE SLOVENSKO!

Slovenská národná strana odprezentovala svoju víziu vytvorenia Slovenského opozičného bloku a súčasne požiadala predsedov predmetných strán prostredníctvom predsedu SNS Andreja Danka, aby v rámci svojich politických strán komunikovali o forme spolupráce s cieľom, aby ani jeden hlas predmetných politických strán neprepadol.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 27.01.2023

Na ústredí Slovenskej národnej strany sa konalo prvé rokovanie politických strán, s cieľom vytvorenia Slovenského opozičného bloku. Slovenska národná strana pozvala na ústrediestrany za účelom spoločného rokovania pri postupe do najbližších parlamentných volieb europoslanca Miroslava Radačovského - štatutára strany Slovenský patriot, pána Rudolfa Huliaka -  predsedu strany Národná koalícia, pána Jozefa Hrdličku – predsedu Komunistickej strany Slovenska, pána Artura Bekmatova – predsedu strany Socialisti.sk, Lenku Mayerovú šéfredaktorku magazínu Extra plus. Lenka Mayerová 13. januára 2023 počas slávnostného odovzdávania Ceny Extra plus za Prácu v prospech SR vyzvala mimoparlamentné strany s národným, sociálnym a kresťanským pilierom na vytvorenie silného opozičného národného bloku. "Ako šéfredaktorka objektívneho  magazínu Extra plus som pripravená, ak ma pozvú, zúčastniť sa i ďalších takýchto stretnutí, na aké ma pozval predseda SNS Andrej Danko", uzavrela svoje vyjadrenie Lenka Mayerová.

Slovenská národná strana odprezentovala svoju víziu vytvorenia Slovenského opozičného bloku a súčasne požiadala predsedov predmetných strán prostredníctvom predsedu SNS Andreja Danka, aby v rámci svojich politických strán komunikovali o forme spolupráce s cieľom, aby ani jeden hlas predmetných politických strán neprepadol. Cieľom je vytvorenie „Moderného sociálneho Slovenska“.  

Slovenská národná strana je pripravená byť koordinátorom takýchto politických stretnutí. Zúčastnení sa dohodli na ďalšom politickom rokovaní 28. februára. Na tomto rokovaní by sa už malo postúpiť hľadaním prienikov programových zhôd ako aj spôsobu spoločného postupu pre parlamentné voľby. 

Predseda KSS Jozef Hrdlička a poslanec Európskeho parlamentu a predseda strany Slovenský Patriot Miroslav Radačovský.

Predseda Národnej koalície Rudolf Huliak.

Predseda SNS Andrej Danko a Karol Farkašovský.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.