DANKO: EŠTE JE ŠANCA PORAZIŤ MATOVIČA, MUSÍME SA VŠAK SPOJIŤ!

VIDEO: Andrej Danko vyzval Petra Pellegriniho, aby neignoroval pomocnú ruku, ktorú mu pred dvoma týždňami podal a netváril sa ako Kráľ Slnko. 

Foto TASR
Dátum 30.01.2021

Pán Pellegrini, ak chceš spolupracovať so stranou Progresívne Slovensko a Spolu v referende aj po voľbách, povedz to otvorene a neklam nás. Našu podanú ruku už dva týždne ignoruješ, dva týždne sľubuješ stretnutia...

VIDEO: ↓↓↓

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.