DANKO: NAJBLIŽŠIE PARLAMENTNÉ VOĽBY BUDÚ O ZÁCHRANE SLOVENSKA

Andrej Danko, predseda Slovenskej národnej strany, SNS: Slovensko je v absolútnom područí Bruselu. Plníme pokyny, strácame svoju obranyschopnosť. Prítomnosť cudzích vojsk na území SR hovorí za všetko. Najbližšie parlamentné voľby budú o záchrane Slovenska. 

Foto BRANISLAV BIBEL/SITA
Dátum 01.01.2023

Slovenská republika oslavuje 30 rokov samostatnosti. Ako ste prežívali moment jej vzniku v roku 1993, ako hodnotíte jej štátotvorný príbeh a kam podľa vás povedú jej ďalšie kroky?

Andrej Danko, predseda Slovenskej národnej strany, SNS: V roku 1993 som bol prvákom na vysokej škole a tak ako každý som sa tešil zo vzniku Slovenskej republiky. Žiaľ, 30. výročie vzniku Slovenskej republiky bude smutné. Na čele štátu sú dobrodruhovia a nepripravení ľudia. Ministri ako Budaj či Remišová a mnohí iní nemajú čo pri riadení štátu robiť. Sulík, Matovič a Kollár ukazujú, ako sa štát nemá spravovať. Slovensko je v absolútnom područí Bruselu. Plníme pokyny, strácame svoju obranyschopnosť. Prítomnosť cudzích vojsk na území Slovenskej republiky hovorí za všetko. Najbližšie parlamentné voľby budú o záchrane Slovenska. Musíme spoločne zabojovať, aby sme v budúcnosti mali vôbec čo oslavovať.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.