DÍRER DAROVAL MAJERSKÉMU TRIČKO S DÚHOVÝM NÁPISOM PLIAGA

Richard Dírer, moderátor TA3: Skúste si vyskúšať, aké je to byť v tejto spoločnosti terčom. A ako sa cíti človek, keď na neho politici útočia.

Foto SCREENSHOT EXTRA PLUS
Dátum 10.09.2023

Moderátor relácie V politike televízie TA3 Richard Dírer venoval predsedovi KDH Milanovi Majerskému vo vysielaní tričko s dúhovým nápisom pliaga. „Skúste si vyskúšať, aké je to byť v tejto spoločnosti terčom. A ako sa cíti človek, keď na neho politici útočia,“ povedal Dírer, keď Majerskému odovzdával tričko.

Majerský jeho dar prijal a reagoval: „Každý jeden človek si zaslúži ľudskú dôstojnosť, a za tým KDH vždy stálo.“ Dar súvisel s nedávnym vyjadrením šéfa KDH, ktorý v relácii Na telo povedal, že ľudia, ktorí sa hlásia k LGBTI+ komunite, sú pliaga. Neskôr sa za tieto slová ospravedlnil, no bránil sa, že pliagou nenazval ľudí, ale ideológiu.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.