DO HLASU VSTUPUJE BÝVALÝ GENERÁLNY RIADITEĽ NCZI RÓBERT SUJA

Mal by sa stať odborným garantom jednej z nosných tém strany "Moderné Slovensko". 

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 21.06.2021

Do mimoparlamentnej strany Hlas-SD vstupuje bývalý generálny riaditeľ Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI) Róbert Suja. Mal by sa stať odborným garantom jednej z nosných tém strany "Moderné Slovensko". TASR o tom informovala hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.

"Róbert Suja prináša globálne skúsenosti z renomovaných konzultačných spoločností, kde sa primárne venoval informačným technológiám a analytickým činnostiam,  ako aj skúsenosti z verejného sektora z domova a v zahraničí," uviedla hovorkyňa.

Podľa strany má "Moderné Slovensko" prinášať riešenia, ktoré budú zmysluplné a inovatívne a tiež v rovnakej miere aj inkluzívne a participatívne pre všetkých občanov Slovenskej republiky.

Strana má mať na konci júna snem, dovtedy chce líder Peter Pellegrini predstaviť ďalšie nové tváre.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.