DOKTOR LIPTÁK NA PROTESTE: AMERIČANIA SÚ NAŠI NEPRIATELIA, TOTO JE AMERICKÝ TEROR, PRETVÁRKA, LOŽ A FALOŠ!

Protestujúci: Vakcína je smrť! Vakcína je genocída! Vlastizrada! Slovensko si nedáme! Nie sme dobytok s teľacím IQ! Čaputová nech zaplatí za svoje hriechy! Slovák nie je poskokom, ani v EÚ otrokom! Poďme sa zachrániť Slovensko! Zapredaným hajzlom treba povedať, dosť, stačilo! Ruky preč od našich detí! Deti si nedáme!

Foto SITA/JANA BIROŠOVÁ
Dátum 10.07.2021

V Bratislave sa 10. júla uskutočnil protest, ktorý zorganizovali ľudia na sociálnych sieťach v rôznych skupinách. Svoju účasť na proste potvrdil napríklad predseda SNS Andrej Danko, líder strany Republika Milan Uhrík a taktiež šéf strany ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba. Protestujúci sa stretli pred Úradom vlády.

Na zhromaždení sa zúčastnil okrem politikov aj doktor Peter Lipták, ktorý vyzval občanov, aby si nedali zobrať svoje ľudské práva, právo na zdravie, na život a právo na potomstvo. Zastal sa všeobecných lekárov, ktorí sa stávajú vakcinátormi, avšak hovorí, že každý občan by mal s lekárom diskutovať a vytvárať s lekármi Alianciu za zdravie, pretože do procesu sa zapojilo z vyše dvetisíc všeobecných lekárov len 500 ambulancií. Lipták tvrdí, že väčšina slovenských všeobecných lekárov stojí pri ľuďoch. 

„Nie lekári sú naši nepriatelia, ale Američania sú naši nepriatelia, toto je americký teror, pretvárka, lož a faloš, teľacia vláda, teľacia Čaputová a teľací ústavný súd, to sú vykonávatelia USA záujmov na Slovensku. Iba dobytok s teľacím IQ mohol vymenovať 1. apríla druhú Matovičovu vládu", povedal Lipták. Dav jeho slová ocenil skandovaním: Vlastizrada, Slovensko si nedáme, Nie sme dobytok s teľacím IQ. Lipták hovorí, že od Američanov nechceme žiadnu pomoc, premávajú sa tu po našom území s vojenskou technikou, Čaputová nech zaplatí za svoje hriechy. Občanov vyzval nech dajú rúška dole a hlavy hore.

"Stále je nás 3,5 milióna nezaočkovaných, čo je väčšina a demokracia je vláda väčšiny. Ukazujme svoju silu, akým právom nám zobrali Ústavou SR garantované slobody a právo na referendum. Odmietnime očkovanie toxickými vakcínami, odolajme brutálnym krokom polície a armády, nenechajme sa dotlačiť pod ihlu. Čo vlastne miliardári z USA s ľudstvom zamýšľajú? Problémom pre zdravotníctvo sa neukazujú zaočkovaní občania, ale problémom bude ako budeme liečiť zaočkovaných ľudí s experimentálnymi vakcínami a ich nežiadúcimi účinkami. Problémom je hlúposť, strach a chamtivosť, ale na každú zlú silu vieme nájsť riešenie - Za dobré Slovensko, Za dobrý svet!“, uzavrel svoje vystúpenie doktor Peter Lipták.

Protest podporila aj strana Hlas - sociálna demokracia. „Hlas - sociálna demokracia je predovšetkým hlasom ľudí a ostro odmietame povinné očkovanie, delenie spoločnosti a nezmyselné opatrenia, ktoré obmedzujú pendlerov na hraniciach,“ uviedla strana v tlačovej správe. Poslanec NR SR Peter Kmer (Hlas-SD) uviedol, že protestné zhromaždenia musia mať občiansky charakter a žiadna strana by ich nemala zneužívať na vlastnú aktívnu politickú propagandu. „Žiaľ, kotlebovci nepochopili, že touto straníckou sebaprezentáciou, škodia charakteru protestov, ktorý musí zostať v apolitickej polohe, pretože môže odrádzať ľudí, ktorí majú ostré výhrady voči vláde, ale zároveň odmietajú ideológiu kotlebovcov,“ povedal Kmec.

Predseda hnutia REPUBLIKA tiež podporil protestné zhromaždenie. "Aj my protestujeme za referendum. Za to, aby bol vypočutý hlas ľudí volajúcich po predčasných voľbách. Protestujeme za rovnaké práva pre ľudí, ktorí nie sú zaočkovaní proti koronavírusu. Aby neboli pre nich vytvárané podradné jazdné pruhy, aby im nebol zakazovaný vstup do obchodov či reštaurácií, aby ich deti neboli na školách segregované ako menejcenné. Áno, aj REPUBLIKA podporuje dnešný občiansky protest proti pošliapavaniu demokracie a ľudí. Stojíme za vami!

Predseda Slovenskej národnej strany Andrej Danko na sociálnej sieti uviedol, že tak, ako sľúbil, zúčastnil sa s členmi SNS na dnešnom proteste. "Som rád, že som stretol ľudí, ktorí vyjadrujú nespokojnosť s touto vládou a súčasne mi dali nádej, že dokážeme spolu obnoviť naše krásne Slovensko", stručne napísal líder SNS Andrej Danko.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.