DOLINSKÝ V TA3 PO OPITOM ŠKANDÁLE NEKONČÍ, NAŠLI MU NOVÉ MIESTO

Po tom, čo moderátora TA3 Nora Dolinského chytila polícia za volantom s 1,77 promile si väčšina ľudí myslela, že v televízii TA3 skončí. Televízia s ním však bola vždy spokojná a chcú využiť jeho potenciál pri tvorbe programov, ktoré predtým moderoval. 

Foto TA3
Dátum 13.05.2021

Po tom, čo policajti chytili moderátora TA3 Nora Dolinského opitého za volantom s 1,77 promile, si väčšina ľudí myslela, že v TA3 končí. V relácii V politike začala moderovať nová moderátorka, Zuzana Martináková, výkonná riaditeľka programu a spravodajstva televízie TA3, ktorá má s formátom podobných relácií dlhoročné skúsenosti.

Televízia TA3 však už na začiatku kauzy hovorila, že pre Dolinského možno nájdu iné miesto, avšak mimo kamier a televíznych obrazoviek. Riaditeľka komunikácie TA3 Oľaga Dúbravská zverejnila správu, že Dolinský bude pracovať pre televíziu a bude pripravovať spravodajské a publicistické programy. 

,,Televízia TA3 bola s Norom vždy spokojná. Chceme využiť jeho potenciál a dlhoročné skúsenosti pri kreovaní dramaturgických konceptov programov, ktoré predtým moderoval," povedala Dúbravská.

Moderátor však musí uhradiť pokutu 5 000 eur, ktorú mu vypísal Okresný súd v Bratislave. Ak by nezaplatil, hrozil by mu dokonca trest odňatia slobody na jeden rok. Zároveň nemôže viesť motorové vozidlo na skúšobnú dobu tri roky. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.