DOSAH EXTRA PLUS SA NA FACEBOOKU BLÍŽI K MILIÓNU

Najväčší dosah zaznamenala naša stránka 8. apríla 2020, kedy do kontaktu s nami prišlo až 722 632 ľudí - čísla jednoducho ukázali, že ľudia prahnú po pravde.

Foto KOLÁŽ EXTRA PLUS
Dátum 15.04.2020

 

Milí naši čitatelia, fanúšikovia, sledovatelia a podporovatelia,

súčasná situácia v politicko-spoločenskej sfére nie je naklonená slobodným informáciám. Na vlastnej koži zažívame, že nemať požehnanie elít znamená neustály ekonomický tlak. Cenzori si hľadajú cestičky, ako nás zastaviť či aspoň obmedziť, ale nám sa i napriek tomu darí aj naďalej vydávať kvalitný obsah. Ďakujeme za to v prvom rade Vám, našim čitateľom a fanúšikom. Ste pre nás silnou motiváciou a nič nás nepoteší viac, ako nový predplatiteľ či sledovateľ na sociálnej sieti.

Donedávna sme sa sústredili predovšetkým na printovú verziu Extra plus, pochopili sme však, že v dnešnej dynamickej dobe je veľmi dôležité naplno využiť aj silu online prostredia. Začali sme sa intenzívne venovať spravodajskej činnosti a denne prinášame niekoľko správ z domova i zo sveta. Nejde o bezhlavé preberanie aktualít z tlačových agentúr, ale o citlivo vybraný obsah toho najdôležitejšieho, čo hýbe politicko-spoločenským spektrom. Snažíme sa byť aj hlasom tých, ktorých by mainstreamové médiá nikdy nevypočuli.

Úspech v online prostredí na seba nenechal dlho čakať a keďže to nie je len úspech našej redakcie, ale každého jedného z Vás, dovoľte nám podeliť sa s Vami so zaujímavými štatistikami. Najväčší dosah zaznamenala naša stránka 8. apríla 2020, kedy do kontaktu s nami prišlo až 722 632 ľudí. Tomuto počtu ľudí sa naše príspevky vďaka vaším zdieľaniam, „likeom“ a komentárom zobrazili v ten deň na obrazovke. Priemerný mesačný dosah sa pritom v priebehu minulého mesiaca pohyboval na čísle 446 053. Ide o organický, nespoplatnený dosah. 

Magazín Extra plus zároveň ďakuje spoločnosti Facebook za objektívne merania, štatistiky ako aj možnosť šíriť pravdu prostredníctvom svojej sociálnej siete. 

A teraz trochu demografických zaujímavostí. Dve tretiny našich fanúšikov tvoria muži. Najviac ich je vo vekovej skupine 25-34 rokov. Najviac čitateľov a fanúšikov máme v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline a Nitre. Priaznivcov však máme aj za hranicami Slovenska – najmä v Českej republike, Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku, Veľkej Británii, Holandsku, Belgicku a zopár i v USA.

Tieto výborné výsledky zaznamenávame predovšetkým vďaka Vám. Budeme sa snažiť zlepšovať sa a veríme, že vás nikdy nesklameme. Ďakujeme za každý inšpiratívny návrh či konštruktívnu kritiku. Extra plus je to v Vami, Vy ostaňte s nami a zachovajte nám i naďalej Vašu priazeň.

Čísla jednoducho ukázali, že ľudia prahnú po pravde.

Redakcia Extra plus

 

NAŠE NAJÚSPEŠNEJŠIE TEXTY Z HĽADISKA ZDIEĽANIA NA FACEBOOKU PRIAMO CEZ NAŠU STRÁNKU I SOCIÁLNU SIEŤ:

 • PUTIN POSIELA RUSKÝCH ZDRAVOTNÍKOV NA POMOC TALIANOM  - 37-tisíc zdieľaní 
   
 • MERKELOVÁ OKRADLA SLOVENSKÝCH PACIENTOV - 29-tisíc zdieľaní 
   
 • TALIANSKO ODÍDE Z EÚ A ROZLÚČI SA BEZ POĎAKOVANIA - 25-tisíc zdieľaní 
   
 • PRVÝ KORUPČNÝ ŠKANDÁL MATOVIČOVEJ VLÁDY? - 23-tisíc zdieľaní
   
 • ROZKRADLI ŠTÁT, DNES SA VYJADRUJÚ K JEHO FUNGOVANIU - 19-tisíc zdieľaní
 •  
 • PUTIN POSLAL LIETADLO NA POMOC AMERIČANOM - 16-tisíc zdieľaní
 •  
 • POĎAKUJME PELLEGRINIMU - ČÍŇANIA OPÄŤ DODALI RÚŠKA A MILIÓN RÝCHLOTESTOV - 12-tisíc zdieľaní
   
 • SLOVENSKO V RUKÁCH PODVODNÍKOV - 10-tisíc zdieľaní
   
 • SLOVENSKU POMOHLA ČÍNA, PREČO NIE USA A EÚ? - 10-tisíc zdieľaní
 •  
 • ŠKANDALÓZNE IGNORANTSTVO ČAPUTOVEJ - 9-tisíc zdieľaní

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.