DUBÉCI: BUDEME VOLIČOV PRESVIEDČAŤ, ŽE SLOVENSKO IDE NESPRÁVNYM SMEROM

„Budeme nonstop presviedčať voličov, že Slovensko ide nesprávnym smerom a že musí ostať demokraticko-európskou krajinou,“ povedal predseda poslaneckého klubu PS Martin Dubéci. Dodal, že PS chce do europarlamentu „poslať odborníkov, ľudí, ktorí sú pripravení pracovať“.

Foto SITA/MILAN ILLÍK
Dátum 15.04.2024

Predseda poslaneckého klubu PS Martin Dubéci tvrdí, že pre liberálnych, progresívnych a proeurópskych voličov sú voľby do Európskeho parlamentu dôležité. V prípade úspechu kandidátov Progresívneho Slovenska v eurovoľbách nastúpia do Európskeho parlamentu. „Budeme nonstop presviedčať voličov, že Slovensko ide nesprávnym smerom a že musí ostať demokraticko-európskou krajinou,“ povedal.

„My tam chceme poslať odborníkov, ľudí, ktorí sú pripravení pracovať,“ zdôraznil. Podľa neho Tomáš Taraba „potrebuje mobilizovať sily a má potrebu útočiť po progresívnych ideách, pretože to je celá predstava politiky SNS“. Dubéci sa tak vyjadril v diskusnej relácii TA3 V politike.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.