ĎURICA Z REPUBLIKY: NAĎ A KORČOK CHCÚ ZAPREDAŤ SLOVENSKO AMERICKEJ ARMÁDE

VIDEO: Predseda hnutia Republika Milan Uhrík: Zatiaľ čo médiá sú na Slovensku zahltené témami len o COVIDE, Američania si tu potichu pripravujú pôdu pre rozmiestnenie svojich bombardérov a rakiet namieraných na východ. Súčasná vláda pripravuje zmluvu o vybudovaní amerických vojenských základní na letiskách Sliač a v Kuchyni. 

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 21.12.2021

Europoslanec a predseda hnutia Republika Milan Uhrík tvrdí, že súčasná vláda pripravuje zmluvu o vybudovaní amerických vojenských základní na letiskách v Sliači a v Kuchyni. 

,,Zatiaľ čo médiá na Slovensku zahlcujú ľudí témami len o COVIDE, Američania si tu potichu pripravujú pôdu pre rozmiestnenie svojich bombardérov a rakiet namierených na východ," hovorí Uhrík.

ČÍTAJTE TIEŽ: LETISKO SLIAČ OHROZUJE NAĎOVO DILETANSTVO

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Milan Uhrík: 

VRAVÍME JASNÉ NIE AMERICKÝM ZÁKLADNIAM NA SLOVENSKU! ZDIEĽAJTE KDE SA DÁ!

Zatiaľ čo médiá zahlcujú ľudí len témami o Covide, Američania si tu potichu pripravujú pôdu pre rozmiestnenie svojich bombardérov a rakiet namierených proti Rusku.

Vravíme jasné NIE a vyzývame slovenskú vládu, aby odmietla pripravovanú zmluvu o zriadení amerických vojenských základní na Slovensku.

Nevzdávajme sa našej slobody, našej suverenity a nášho územia. Nedovoľme tejto vláde, Naďovi a Korčokovi urobiť zo Slovenska ďalšiu hračku v rukách Pentagonu v ich ťažení proti Rusku.
Ako vraví generál Viktorín: "Za 40 rokov svojej profesionálnej kariéry som ešte nezažil vládu, ktorá by takto zradila slovenské záujmy a takto otvorene ohrozovala bezpečnosť svojich vlastných občanov."
Nenechajme sa zatiahnuť do amerických konfliktov a vojen, ktoré rozpútavajú po celom svete. Na Slovensku potrebujeme nemocnice, nie americké základne!
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.