ĎURIŠ NICHOLSONOVÁ NENÁVISTNE FICOVI: STE LEN 59-ROČNÝ CHLAP SO ŠTYRMI BAJPASMI A ŠTYRMI GUĽKAMI

Bývalá europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová sa prihovorila premiérovi Robertovi Ficovi: Na Devíne ste vyzerali ako rustikálny Boh nenávisti z múzea Madam Tussaud. Čo na vás tie mladé čakateľky vidia? Ženie vás prehnané sebavedomie. Prežiť vlastnú smrť je viac ako vyhrať voľby.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 09.07.2024

Bývalá europoslankyňa, liberálka Lucia Ďuriš Nicholsonová sa vo svojich statusoch na sociálnej sieti Facebook už neraz pustila do premiéra SR Roberta Fica. Často komentuje jeho súkromný život i zdravotný stav. Inak tomu nebolo ani naposledy, nazvala ho dokonca „rustikálny Robo.“

„Na Devíne ste vyzerali ako rustikálny Boh nenávisti z múzea Madam Tussaud. Čo na vás tie mladé čakateľky vidia? Na chlapíka so štyrmi guľkami ste prejav ustáli. Ženie vás prehnané sebavedomie. Prežiť vlastnú smrť je viac ako vyhrať voľby,“ napísala pokračujúc ďalej v opise osobných skúseností so slovenským zdravotníctvom z čias, keď sa liečil v nemocnici jej otec.

„Je zaujímavé, ako rôzni ľudia rôzne vnímajú, keď prežijú vlastnú smrť. Napríklad môj otec. Zomrel v 59-tich rokoch. Ako vy teraz. Mal chronické zlyhávanie srdca. Svoju smrť prežil niekoľkokrát. S každým nádychom sa stával lepším človekom. Pamätám si, ako bol hospitalizovaný na Mickiewiczovej v štátnej nemocnici. Do polievky mu padala omietka a nočné smeny tam slúžili mníšky. Lietali po chodbách ako batmani, lebo zdravotných sestier bolo už vtedy málo. Keď otec potreboval čúrať, musel zavolať mojej mame, aby mu prišla pridržať bažanta. V nemocnici to nemal kto urobiť. Mama behala z Dunajskej niekoľkokrát denne. Vtedy ešte žil aj váš Paška. V parlamente ste rečnili o tom, ako sa vám podarilo nakopnúť zdravotníctvo. Myslela som si, že na vás skočím,“ uviedla.

„Teraz ste zas pri moci a tá madam s vlasmi namiesto mihalníc šéfuje zdravotníctvu, ktoré sa naďalej kontinuálne rúca. Ľudia zomierajú, lebo sa nemôžu dostať k doktorom. Na rekonštrukciu detskej neonatológie sa skladáme vo verejných zbierkach. Ministerka si robí selfíčka a vy rečníte o stavaní hrádze proti liberálnej ideológii. Vaša hlavná misia. Spýtam sa to po vašom: Načisto vám drbe? To liberálna ideológia vytunelovala slovenské zdravotníctvo? Alebo Paška s Pentou? To liberálna ideológia urobila z nášho vzdelávacieho systému najhorší v EÚ? Slováci, ktorí utekajú za hranice, zdrhajú pred liberálnou ideológiou alebo pred rustikálnymi komunistami s doživotnou rentou, ktorí nechali svojim kamošom z Justičáku ukradnúť Slovensku budúcnosť? Akúkoľvek hrádzu postavíte, liberálna demokracia to prežije. Na finále ste len 59-ročný chlap so štyrmi bajpasmi a štyrmi guľkami. Len či vám bude mať kto pridržať bažanta,“ zakončila Ďuriš Nicholsonová.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.