ERIK KALIŇÁK ŠOKOVAL NOVINÁRA DENNÍKA N MARIÁNA LEŠKA, TEN PRED POLITIKOM UTIEKOL!

VIDEO: Poslanec NR SR za Smer-SSD Erik Kaliňák škokoval publicistu a novinára Denníka N Mariána Leška, keď ho chcel konfrontovať s klamstvami, ktoré na neho uviedol v súvislosti s údajnou manipuláciou nahrávok

Foto BRANISLAV BIBEL/SITA
Dátum 11.02.2024

Poslanec NR SR za Smer-SSD Erik Kaliňák škokoval publicistu a novinára Denníka N Mariána Leška, keď ho chcel konfrontovať s klamstvami, ktoré na neho uviedol v súvislosti s údajnou manipuláciou nahrávok. Erik Kaliňák vo svojom video príspevku povedal: „Keďže novinári prestali robiť svoju prácu a robia politiku, je namieste výmena rolí. Ako politik som chcel novinára Mariána Leška, ktorého som pristihol pri primitívnej lži, osobne konfrontovať s týmito jeho klamstvami“. Márne sa snažil poslanec získať odpoveď, pretože inokedy „odvážny“ novinár Marián Leško doslova ušiel pred poslancom NR SR Erikom Kaliňákom. Napokon viac uvidíte vo videu Eirika Kaliňáka.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.