EXPERTO ROBERTO

Robert Fico, poslanec NR SR a predseda Smer-SSD: Viete, že veľmi rád citujem uhorského kráľa Karola Róberta z Anjou, ktorý oponentom a pochybovačom vždy opakoval svoje krédo: Credo Roberto Experto – verte skúsenému Robertovi.

Foto DIANA ČERNÁKOVÁ/SITA
Dátum 03.08.2023

Predseda strany Smer-SSD Robert Fico sa vo videu vyjadruje k aktuálnej politicko-spoločenskej situácii:

„O dva mesiace, 30. septembra, máme predčasné parlamentné voľby. Budú už moje desiate, preto sa nemusíte obávať, že by som z nich bol nejako špeciálne oplašený. Po tom, čo som v politike prežil, som sa naučil, že najhoršia smrť je práve z vydesenia. Viete, že veľmi rád citujem uhorského kráľa Karola Róberta z Anjou, ktorý oponentom a pochybovačom vždy opakoval svoje krédo: Credo Roberto Experto – verte skúsenému Robertovi,“ začína svoj videopríhovor Robert Fico.

„Je trochu prehnané hovoriť o predčasných voľbách, pretože vláda padla už 15. decembra 2022. Ale vďaka prezidentke Čaputovej majú Matovič, Heger, Kollár, Remišová a Sulík luxus takmer desať mesiacov na to, aby sa zbavili zodpovednosti za to, ako za tri roky dorantali Slovensko,“ pokračuje ďalej predseda strany Smer-SSD.

Celé video si môžete pozrieť tu:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.