EXTRA PLUS: NEDAJME SA UMLČAŤ!

Mnohí z Vás si iste všimli, že naša webová stránka www.extraplus.sk bola niekoľko týždňov terčom hackerských útokov. Nevieme, kto za útokmi stál, aké budú mať následky ani to, či sa v budúcnosti nebudú opakovať. V dnešnej neistej dobe si zrejme nikto nemôže byť ničím istý, ale kedy, ak nie teraz? Kedy je ten správny čas podporiť slobodu slova a nezávislé médiá? 

Foto EXTRA PLUS
Dátum 27.03.2022

Milí čitatelia a priaznivci Extra plus,

mnohí z Vás si iste všimli, že naša webová stránka www.extraplus.sk bola niekoľko týždňov terčom hackerských útokov a často ste ju kvôli tomu našli v režime údržby.

Preto sme v poslednej dobe boli nútení využívať najmä naše sociálne siete - Facebook a Telegram, aby sme Vás mohli naďalej informovať o tom, čo sa deje doma i vo svete. Nevieme, kto za útokmi stál, aké budú mať následky ani to, či sa v budúcnosti nebudú opakovať. V dnešnej neistej dobe si zrejme nikto nemôže byť ničím istý, ale kedy, ak nie teraz? Kedy je ten správny čas podporiť slobodu slova a nezávislé médiá? Budeme radi, ak si predplatíte naše prémiové denné spravodajstvo alebo tlačenú verziu mesačníka Extra plus, prípadne si vyberiete kombinovaný odber.

Ďakujeme každému, kto si predplatil či predplatí naše prémiové denné spravodajstvo alebo tlačenú verziu mesačníka Extra plus.

Všetky potrebné informácie nájdete tu

Tí, ktorí už disponujú našim predplatným a chceli by podporiť slobodu slova akoukoľvek čiastkou, môžu tak urobiť prostredníctvom zaslania finančného daru na náš účet:

IBAN: SK04 7500 0000 0040 2799 2001

Prosíme Vás uviesť do poznámky platby "DAR".

Ďakujeme Vám všetkým za podporu a priazeň. Veríme, že Vám informácie budeme môcť podávať aj naďalej.

Extra plus

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.