EXTRA PLUS: POSOLSTVO DO BUDÚCNOSTI

Niesol ľuďom nádej a lásku, ľudia ho klincami pribili na kríž

Foto PIXABAY
Dátum 08.04.2020

Zobudili sme sa do nového dňa, ktorý nám priniesol zmenu, akú sme vo svojej novodobej histórii nezažili – po 30 rokoch vyštrnganej slobody nám neviditeľný nepriateľ menom koronavírus a viditeľný nový predseda vlády menom Matovič zamedzil slobodu voľného pohybu. Nebudem skúmať a ani súdiť jeho činy, tie jedného dňa zhodnotí história a rozsúdi niekto vyšší, nie my obyčajní smrteľníci.

Jedenásťročná Vika Stariková je mladá talentovaná ruská speváčka, ktorá spieva o vážnych témach súčasného sveta

Milí naši čitatelia, priatelia, fanúšikovia, abonenti, sledovatelia na sociálnej sieti, hoci sme museli ostať doma a nemôžeme osláviť v kruhu svojich rodín najstaršie a najvýznamnejšie sviatky kresťanského cirkevného roka, dovoľujem si Vám poslať prostredníctvom 11-ročnej Viki Starikovej z Ruska hudobný pozdrav, ktorý bude pre nejedného z nás nielen hudobným zážitkom, ale aj posolstvom do budúcnosti. 

Mladšie generácie možno nebudú rozumieť ruštine, ale ich srdce bude rozumieť určite.

Extra plus je tu s Vami a vy ostaňte naďalej s nami.

Vaša Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.