FANATICKÉ KRAJČÍHO A HEGEROVE VIDEÁ O DUCHU SVÄTOM POSTUPNE MIZNÚ Z INTERNETU

Dôvodom sťahovania videí, na ktorých premiér Eduard Heger a exminister zdravotníctva Marek Krajčí hovorili napríklad o tom, že do nich vstúpil Duch svätý je, že ich ľudia umýselné nastrihávali tak, aby pôsobili ako hoaxy. 

Foto Youtube
Dátum 11.06.2021

Videa, na ktorých predseda vlády Eduard Heger a exminister zdravotníctva Marek Krajčí hovorili o svojej viere sa postupne vytrácajú z internetu. Informoval o tom portál Aktuality.sk.

Dôvodom sťahovania videí má byť ich zneužívanie a vytrhávanie niektorých informácií z kontextu. Práva na videomateriál si nárokuje Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina. Nepáči sa im, že niektoré vystrihnuté pasáže z videí sú uverejňované tretími stranami ako hoaxy. 

Súčasťou Spoločenstva pri Dóme sv. Martina je aj premiér Eduard Heger. Teológ Martin Kováč tvrdí, že patrí k umiernenejším členom, dôkazom čoho je, že sa nepridal ku Kresťanskej únii. (Povedal pre portál Refresher.sk)

Teológ ďalej dodáva, že sa nedá potvrdiť, že slovenskí politici z konzervatívnych kresťanských kruhov budú presadzovať agendu hnutia Sedem vrchov, ktorá sa usiluje o to, aby boli Božie princípy aplikované do jednotlivých oblastí života a postupne pozitívne ovplyvňovali život celej spoločnosti. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.