FECKO: MATOVIČ JE FENOMÉN MYŠLIENOK V SEKUNDÁCH

Spoluzakladateľ OĽaNO Martin Fecko v rozhovore pre denník SME povedal, že Matovič je fenoménom myšlienok v sekundách, ale aj to, že vždy, keď Igor niečo vizionárske povedal, tak sa to na 90 percent splnilo. Fecko patrí k tým, ktorí bezhranične dôverujú Matovičovi a nevidia, žiadne chyby v jeho konaní.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 07.04.2021

Spoluzakladateľ OĽaNO Martin Fecko v rozhovore pre denník SME povedal, že Matovič je fenoménom myšlienok v sekundách, ale aj to, že vždy, keď Igor niečo vizionárske povedal, tak sa to na 90 percent splnilo. Fecko patrí k tým, ktorí bezhranične dôverujú Matovičovi a nevidia, žiadne chyby v jeho konaní. Ako povedal Fecko pre SME základná filozofia hnutia OĽaNO sa nezmenila a odmieta aj tvrdenia, že Matovič je pomstychtivý človek, s ktorým sa dá len ťažko dohodnúť. Tak sa teda pozrime na matovičove fenomenálne myšlienky v sekundách.

Lenka Mayerová, šéfredaktorka, Extra plus 

 

Nepamätám si, že by na čele štátu stál diletant, ktorý mešká na podpis koaličnej zmluvy, lebo zaspal, žiadnu tlačovku nezačne načas, rozhoduje sa podľa toho, ako sa vyspí, nepozná protokol. Nepamätám sa, že by na čele štátu stál nechlap, ktorý sa skrýva za sukňu odborného konzília či niektorého ministra. Nepamätám sa, že by predseda vlády na facebookový profil pridával fotky čo jedol, čo pil, kde spal, alebo aké raňajky pripravil žienke, len nenapísal, ktorú mal na mysli. Nepamätám si, že by nejaký slovenský premiér používal slovník štvrtej cenovej skupiny – mucko, žumpa, múdrosráči, svine či špinavé psy, alebo Sulík je idiot! 

Chcem vládu, ktorá sa dostane do učebníc ako najlepšia!

Nechápem, čo odo mňa chcete, veď ja som si sám ani diplomovku nenapísal! 

Tretina ľudí má opatrenia na saláme, oni môžu za zlú situáciu na Slovensku! 

Slovensko má atómovú zbraň proti koronavírusu! 

Prezidentka Čaputová odsabotovala celoplošné testovanie.

Zo Sulíka je mi na vracanie! 

Koronavírus nie je len nejaká chripôčka! 

Nepokazme si to! 

Doktor Bukovský je blázon, ktorý šíri bludy o koronavíruse! 

Nevesty, chcem vám pomôcť, ale priznávam, že neviem ako presne... a nehanbím sa to priznať... aj keď sa to na premiéra asi nenosí. Babo, raď. Ne- vestičky moje, dobre bude! 

Ja som nechcel vyhrať, chcel som robiť nosiča vody ako predtým. Keď ľudia chcú, nech tu majú Fica, Pellegriniho, skorumpovaného jedného, druhého bastarda. Nech ich majú, keď po nich túžia. Namiesto toho, aby podporili celoplošné testovanie, navážajú sa do vládnej koalície a spochybňujú mňa a moje rozhodnutia. 

Nebudem premiérom tak úplne, na čas sa stiahnem a časť kompetencií by som presunul na niekoho iného! 

Veril som, že ľudia si budú väčšiu slo- bodu vážiť a budú sa správať rozumne. Počet pozitívnych prípadov raketovo rastie a keď si niekto myslí, že dovolím, aby nezodpovední ignoranti ohro- zovali naďalej nevinných ľudí, tak ne- hrozí! Pokazili sme si to! 

Sulíkova e-karanténa až v apríli je asi taká dobrá, ako dať mŕtvemu kabát. 

Nikto nechce namiesto nás mafiu! 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.