FICO: TO, ČO ROBIA S NEVINNÝM NORBERTOM BÖDÖROM, JE ČISTÝ FAŠIZMUS!

VIDEO: Robert Fico, predseda Smeru-SD: Predstavte si, že sa po roku a pol vrátite domov, kde vás čaká celá rodina a ste s ňou možno dve hodiny. Aj Ústavný súd skonštatuje, že vaše práva boli porušené. Nabehne tam komando v šiestich alebo siedmich autách so samopalmi, ktorými mieria na celú vašu rodinu.

Foto Facebook Roberta Fica
Dátum 14.01.2022

Predseda Smeru-SD Robert Fico na svojom Facebooku 14. decembra 2022 uverejnil video, v ktorom reaguje na opätovné zatknutie podnikateľa Norberta Bödöra pár hodín po tom, ako bol prepustený z väzby. Robert Fico hovorí:

"Momentálne som na východnom Slovensku v Prešove a nemal som včera možnosť pridať sa ku kritike orgánov činných v trestnom konaní, ktorú zniesli obhajcovia Norberta Bödöra po tom, čo mu vyviedli. Predstavte si, že rok a pol sedíte vo výkone väzby. V cele, ktorá má dva krát štyri metre a počas dňa vás pustia von iba na jednu hodinu. V tej väzbe sedíte bez dôvodov a ste podozrivý z trestého činu, ktorý udal nejaký udavač, pretože si chránil svoj vlastný zadok. Pritom všetci vedia, že jediný dôvod, prečo sedíte vo väzbe, je to, že sa poznáte s Robertom Ficom. A ľudia ako Mikulec, Matovič a Lipšic sú presvedčení, že keď vás budú držať a trápiť rok a pol vo väzbe, tak si začnete na niektorých politikov vymýšľať a budete ich udávať.

Na toto sa už nemohol pozerať Ústavný súd SR a povedal, že všetky práva, ktoré sú zakotvené v Ústave SR, boli v prípade Norberta Bödöra porušené. Všetci vieme, že celý prípad je jedna bájka. Všetci vieme, že neexistovali žiadne dôvody na vzatie do väzby. A tak bol včera inžinier Bödör prepustený z väzby. Išiel domov, kde ho čakala celá rodina, nechali ho tam tak dve - tri hodiny a medzitým prebehla porada pravdepodobne na Úrade špeciálnej prokuratúry, kde Daniel Lipšic povedal príslušnému dozorovému prokurátorovi pánovi Hruškovi: Tak pán Hruška, vyzeráme ako takí idioti, pretože sme porušili všetko, čo sme porušiť mohli. A ešte aj Norbert Bödör je prepustený na slobodu. Tak okamžite zariaď, aby sa Bödör okamžite vrátil do výkonu väzby. Pravdepodobne pán Hruška volá do Bratislavy zaangažovanej vyšetrovateľke na NAKA a vracajú sa k starému prečinu z roku 2020, z ktorého bol Bödör obvinený. A tvrdia, že bezodkladne ho treba opätovne zadržať. 

ČÍTAJTE TIEŽ: FICO: PREPUSTENIE BÖDÖRA NIE JE ŽIADNA SENZÁCIA

Tak si predstavte ten obraz. Po roku a pol sa vrátite domov, kde vás čaká celá rodina a ste s ňou možno dve hodiny. Aj Ústavný súd skonštatoval, že vaše práva boli porušené. Nabehne tam komando v šiestich alebo siedmich autách so samopalmi, ktorými mieria na celú rodinu, opätovne zadržujú nevinného Norberta Bödöra. Oznamujú mu, že bezodkladne ho bolo treba zadržať vo veci, v ktorej bol obvinený v roku 2020. A pritom pripomínam, že pani vyšetrovateľka v tejto veci neurobila ani jeden jediný úkon. 

Napriek tomu, že nerád používam silné slová, toto je čistý fašizmus Mikulca, Lipšica, Matoviča, Hamrana a ďalších, ktorí sú na dennej báze usvedčovaní, že porušujú základné ľudské práva. Nechcem sa vyhrážať, ale títo ľudia sa musia pripraviť, že budú musieť odísť z tejto práce. To by som si nikdy nepredstavil, že toto sa bude na Slovensku diať v roku 2022. Sú to obyčajní fašisti."

VIDEO: ⬇︎⬇︎⬇︎

 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.